Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi esély van rá hogy egy...

Mennyi esély van rá hogy egy ismerősömmel véletlenül összefussak valamikor az utcán egy vidéki megyeszékhelyen? Minimális?

Figyelt kérdés
Szeretnék vele véletlenül összefutni egyszer, meglátni őt az utcán (találkozni nem akar velem), belvárosban vagyok naponta 3-4 órát, ő nem tudom mennyit jár arra. De pl. a sétálóutcára is ki szoktam ülni aztán figyelem nem látom-e meg őt elmenni ott előttem. Jól sejtem, hogy minimális esély van rá hogy valaha meg fogom így őt látni? Esélytelen hogy egyszer pont mellettem menjen el? És beteges ez hogy valakivel ennyire össze szeretnék véletlenül futni? Aztán maximum köszönnénk egyet egymásnak és ennyi
2022. jún. 6. 17:36
 1/5 A kérdező kommentje:
A városhoz van neki köze ott tanul meg dolgozik is
2022. jún. 6. 17:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól hogy sulin meg munkán kívül csinál-e ott bármit is. Meg attól is hogy mivel jár be, mert ha saját autóval és csak munka emg suli miatt jár oda, semmi más egyéb miatt akkor igen kicsi erre az esély hogy összefuttok bárhol is. Ha tömegközlekedik meg szokott mászkálgatni erre arra akkor van erre esély. Inkább a népszerű helyeken próbálkozz vagya forgalmas buszmegállók környékén.
2022. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sok, kb. 10%. Rendszerint mindig azzal, aki nem szimpi.
2022. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb esélyed van rá, mint megnyerni a lottót. Az más kérdés, hogy szerintem kicsit beteges, amit csinálsz. Ha akarsz tőle valamit, írj neki vagy hívd fel, ha pedig letiltott, akkor az nem véletlen van, úgyhogy ne zaklasd szegényt. A nem az nem.
2022. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ő NEM akar találkozni veled, akkor azt talán tiszteletben kéne tartani, nem? Fel fog jelenteni zaklatásért, de meg is fogod érdemelni.
2022. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!