Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordul lányok között?

Előfordul lányok között?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést most inkább lányokhoz/nőkhőz teszem fel akik 100-120kg vagy akár efelett vannak.

Ti szeretetitek hogy kövérek vagytok? Elfogadjátok magatokat?

Szívesen beszélgetnék hozzám hasonló lányokkal is akár. Én 23 éves vagyok és majdnem 120kg.

Nem mondanám annyira szándékos hízásnak de nem is tettem elenne. Szeretek enni(nem is kicsit).

Kíváncsi lennék vannak e más lányok is?



2022. jún. 26. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Szeretek enni és mindig is szerettem. Mostanában sokat fogytam, mert jobban odafigyelek, de soha nem voltam és nem is leszek hajlandó csak salátán élni, csak hogy 60 kilós legyek. Igenis meg akarom enni azokat az ételeket, amiket szeretek, nem én tehetek róla, hogy genetikailag hajlamos vagyok a hízásra. Nem mondom, hogy marha boldog vagyok így, de ez van. Nem vagyok olyan kitartó, hogy az egész életemet odafigyelve, diétázva, fogyókúrázással töltsem. Próbálkoztam egy darabig, de meglátásom szerint semmi értelme, így inkább próbálom elfogadni, hogy ilyen vagyok. Van olyan ismerősöm, aki többet eszik, mint én, van, aki sokkal többet nassol és mégis sokkal vékonyabbak. Hát nekem ez jutott, nem szenvedek tovább miatta, akinek nem tetszem, az meg gondoljon amit akar.

N

2022. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
100 kg vagyok. Gyűlölöm, hogy kövér vagyok. 2 terhesség alatt amit felszedtem, minden rajtam maradt. Közben meg imádok enni /és állandó bűntudatom van/, régen is folyamatosan oda kellett figyelnem csak súlytartásnál is, ha kicsit nem figyeltem az étkezésre, máris felfelé haladt a súlyom.
2022. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell salátán élni, ez csak egy bullshit amivel kövérek nyugtatják magukat. Ehetsz bármit, csak nem kell annyit zabálni. Ha nem haladnád meg a napi kalória szükségleted 5-10x nem lennél 120+ kg.. De persze, fogd a génekre.
2022. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Én most fogytam le 80 kilóra, 125 voltam 5 évvel ezelőtt. Bevallom nem érdekelt volna, mások véleménye se, de az egészség az nem mindegy. Olyan bajaim lettek, cukorbetegség ételérzékenység, vérrög... Mivel nem akarok 40 évesen meghalni, ezért elkezdtem fogyózni és egészségesen élni. Szóval visszagondolva egy idióta voltam, ettem meggondolatlanul és nem sportoltam, nem szeretnék újra elhízni. Egyébként mint kinézet, nem számítana.
2022. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Jelenleg 93 kg körül vagyok, és szeretnék lefogyni 75 kg-ig a jövőben.

Legnagyobb súlyom 4 éve volt, 110 kg. 108 kg voltam amikor elkezdtem a kalóriákat számolni 4 éve nyáron, persze volt mikor nem számoltam, de picivel több mint egy év alatt lefogytam 85 kg-ra, nem mozogtam amúgy a kalória számlálás mellett. Azóta viszahíztam 102 kg-ra ( ez volt kb idén január eleje). Azóta próbálom kisebb-nagyobb sikerrel leadni a súlyomat.

Március óta jobban odafigyelek az evésre, és már a kalóriákat is elkezdtem úrja számolni, persze van, hogy nem számolom, eszek édességet.

Márciusban voltam kb 98 kg és azóta fogytam 5 kg-ot.


Tudom, hogy a mozgás is számít, de főleg az evés. A jövőben el szeretnék kezdeni mozogni is.


Én sosem szerettem magamat így, sajnos genetikailag én is hajlamos vagyok a hízásra, de nem szeretnék ilyen maradni. Egyszer már sikerült sok kg-ot leadni, és remélem most is sikerülni fog!

2022. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Úgy értem, hogy pl mikor elmegyünk nagyszüleimhez, akkor nincs ott mérleg, hogy lemérjem a kaját. Plusz szoktam édességet is enni, de ezeket beleszoktam számolni a napi bevitelbe.
2022. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
138kg vagyok, pàr ève 85kg voltam. Nem gyengén kajafüggö vagyok szeretek enni. A napom végignassolom szinte.32N
2022. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Olyannal kell legközelebb bsxni akinek van fogyasztószer gyára.

-Sigma male grindset

2022. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 55 fele mozogtam m,170cm vagyok...most 61 vagyok,fél év alatt hiztam ennyit,miota nem mozgok sokat

..pedig össze vissza eszek barmit. ejjel is ..van köze pedig a genetikához...más sokkal többet hizott volna de nem tetszik ez a 60 kilo a hasamon latom....iszonyu nehez lehet azoknak akik konnyen hiznak illetve a fogyas ....mindig is csodaltam akik kepesek fogyni foleg sokat,nekem az az 5 kilo is nehezkes...N

2022. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
En pár éve meg 65 korul voltam, 160 cmvel, mindig volt rajtam egy kis felesleg de figyeltem ra, aztán 2 éve iszonyatosan elengedtem magam, ossze vissza ettem és egyre többet. Mostmár 147 kg vagyok, de megszerettem a hízást, és imádok enni, ha tehetem akkor egész nap eszek, nassolok meg ilyenek. Nem mondom hogy az elején nem zavart, de mára már megszerettem és tetszik is ez a sok plusz kg!
2022. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!