Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nagyon kevés valószínűsége...

Ha nagyon kevés valószínűsége volt annak, hogy találkozzak valakivel és találkoztam, akkor mennyi esély lehet rá, hogy fogom még látni?

Figyelt kérdés

Nem ismerősöm, viszont annyira hihetetlen érzéseket keltett bennem, hogy már bánom, hogy nem szólítottam le.

A nagyon kevés valószínűség alatt azt értem, hogy az utóbbi időben heti egy napot mindig Pesten voltam, itthon alig mozdultam ki home office miatt és egy ilyen pesti napon láttam utazáskor.



2022. jún. 27. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Hát most így hirtelen azt mondanám, hogy olyan 33,7% az esélye.
2022. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha szerencséd van, akkor pl.: ugyanabban az időszakban jár-kel ő is, akkor van rá esélyed, és ha ő is kb. ugyanarra bóklászik.
2022. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, nem pontos százalékokat várok én, csak úgy nagyjából, hogy érdemes-e reménykedni benne. Abban az idősávban egyszer láttam csak, de már én is ritkábban járok.
2022. jún. 27. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Remény mindig van.
2022. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!