Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés
Elég konkrét elképzeléseim voltak a jövőmmel kapcsolatban, aztán jött ő és megváltozott bennem valami. Csak rá tudok gondolni. Nem szerelem, mert nem ismerem annyira.

2022. júl. 5. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
befolyásolható vagy.
2022. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Befolyásolnak az érzéseim.
2022. júl. 5. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerelem ha mindig ra gondolsz
2022. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehetek szerelmes valakibe, akit nem is ismerek olyan mélyen?
2022. júl. 5. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes vagy a kinézetébe, meg akarod ismerni

Velem is ez van kb 1 éve

Nem birom elfelejteni, ébredéskor az első gondolatom ő meg sokszor eszembe jut napközben hogy mit csinálhat

2022. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shaddark ***** válasza:
100%

Ritka hogy valaki szerelmes lesz valakibe.

Akik együtt nőnek fel azoknál van így. Vagy akik egy baráti körből vannak.

Az összes többi esetben (70% minimum szerintem) pedig van egy álomképed, amit kivetítesz arra, akire a leginkább lehetséges, vagy aki a legjbban megfelel ennek.

Ezt hívják "első látásra szerelem"-nek.

Aztán vagy jó volt a kivetítés (mert nem véletlenül pont őt választottad erre tudat alatt, jó eséllyel működhet is) vagy nem.

És amint elmúlik a rózsaszín köd rájössz, hogy az ember akibe szerelmes lettél eltűnt.

A butábbak ilyenkor azt szokták mondogatni hogy "mennyire megváltoztál", pedig mindig is olyan volt, csak nem őt látták hanem a kivetítést :)

Az "udvarlás" régi szokása ezt használja ki tulajdonképpen, meg próbál felelni annak a képnek ami nem is ő maga.

2022. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem szerelmes vagyok akkor. Lehet idealizálom is, de amit mutatott magából, azért elég meggyőző volt.
2022. júl. 5. 15:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 1,5 éve tetszett meg valaki de kb fél éve van hogy konkrétan belezúgtam
2022. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
élvezd ki, úgyis elmúlik majd
2023. febr. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!