Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Strandokon, utcán mennyire...

Strandokon, utcán mennyire láttok narancsbőrös nőket a 20-30as korosztályból?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy sokakat nem érdekli ha van rajtuk, elfogadott jelenség?
2022. júl. 21. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori. Még rajtam is van egy kevés, ha leülök, akkor látszik a combom oldalán. Pedig én gyermekkorom óta aktívan sportolok és az étkezésre is figyelek.
2022. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert engem hosszú gatyában vékonynak mondanak, de rövid gatyában, szimpla álló helyzetben is látszik az egész combomon az nb. Merjek ezzel mutatkozni?
2022. júl. 21. 15:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, de hülye az aki kiakad rajta.
2022. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Látok egy párat de engem nem zavar. Van egy ismerősöm aki mindig is vékony volt viszont 20 éves korába hízott egy keveset, nem sokat de annyit hogy a combja meg a feneke elég nagy lett és bár lefogyott de nem teljesen viszont így nagyon meglátszik rajta a narancsbőr. Hiába jár edzeni meg feszesíteni meg erősíteni ugyanúgy látszik rajta.
2022. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
#2 Ha jó nő vagy,simán merjél:) Engem nem zavarna
2022. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem vagy "jó nő", akkor is merjél. Azt csinálsz, amit akarsz, ne érdekeljen mások véleménye.
2022. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 B2man ***** válasza:
100%
A fenét se érdekli a narancsbőröd, ha nem vagy egy elviselhetetlen figura...
2022. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
100%
Szinte mindenkinek van. Nekem is kijött azokban az években, amikor nem sportolhattam, utána meg eltűnt. Idősebb koromban lehet kijön megint de tojok rá, nem akkora cucc az, hogy ennyit kelljen foglalkozni vele.
2022. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Azért kérdem, mert engem hosszú gatyában vékonynak mondanak, de rövid gatyában, szimpla álló helyzetben is látszik az egész combomon az nb. Merjek ezzel mutatkozni?"

egyrészt majdnem mindenkinek van, másrészt mi az alternatíva? megrohadsz a 40 fokban hosszú nadrágban?

nézz szét, a legkülönfélébb emberek, idősek, fiatalok, kövérek, soványak, mindenki laza öltözékre vált, aki nem akarja büntetni magát

2022. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem elég sok, fiataloknál kevesebb
2022. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!