Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túl sok lány van az életemben,...

23Shinra kérdése:

Túl sok lány van az életemben, hogyan kezeljem ?

Figyelt kérdés

Lehet ez egy kicsit fura lesz, de eddig egyáltalán nem volt sikerem a nőknél, viszont az utóbbi időben, ( technikailag most 4 ) teljesen rám van állva. Amivel nincs is semmi gond, addig a pontig hogy mindegyik iránt érzek valamennyit, és nem tudok közöttük választani, hogy melyik legyen az igazi. Félre értés ne történjen, én nem használom ki egyiket se, szó szerint ők azok akik nyomulnak, tesznek olyan utalásokat, hogy az ágyamban lennének, szeretnek stb.


Egy picit megrémiszt a szituáció, mert nem ehhez vagyok szokva, lassan 25 éves vagyok, és még nem volt tartos kapcsolatom, most meg derült égből 4 is lenne, akik még 1x megemlitem szó szerint nyomulnak rám. A problémám az hogy nem tudom hogyan kezeljem az egészet, mert szeretnék mindegyikkel tartos jó kapcsolatot ápolni, viszont 1-el meg szeretnék többet.


Nem tudom volt e már valaki ilyen szituációban, tudna segiteni ?


2022. júl. 27. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Igen en de csak 2 pasival. A 3.meg szexkapcsolatom es lelkitarsam is volt, vele beszélgettem a ket pasirol. Ahogy ő meg szokott nekem a nőiről.


Mindketto velem akart járni.

En villamgyorsan képes voltam köztuk dönteni a 3.kerdezte is hogy miért x et választom.


Annyi volt csak, mert ő jobban akar engem.

(A 2 srac közül az egyik sokkal tobb energiat tett bele, folyton velem akart lenni, nyomult, a másik meg úgy lightosan csak.)


A szexkapcsolatosom 30 feletti es bölcsebb ferfi. En hozzá képest egy hebrencs naiv fiatal.

Es a döntésem indokára bólintott egyet, hogy helyesen gondoltam.

Es ha szerinte is helyes, akko az tenyleg ugy is van.

2022. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
*Szoval ismerd meg őket es amelyik neked a legjobban hozza azt ami neked hianyzik vagy kell az eletedbe az lesz az.
2022. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha rendes akarsz lenni velük, aki a legjobban bejön minden szempontból, azt a lányt választod. A többi megérti remélhetően a döntésedet, ha felvállalod barátnőként. Ha pedig meggondolod magad, akkor meg ne félj kilépni a kapcsolatból és őszinte lenni.
2022. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Csak eggyel lehetsz, a többit hagynod kell, ha tisztességes akarsz lenni. Nem létezik ugyanis barátság onnantól kezdve, hogy az egyik fél többet érez a másik iránt (és még be is vallotta).
2022. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Maradj velük továbbra is jóban és válassz egy ismeretlen negyediket, akit jobban megismersz és aki a barátnőd lesz.
2022. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Drakula ***** válasza:
73%
A négy közül egy túd a többi versenyzőről?
2022. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Hosszú kapcsolatod egyikkel sem lesz most sem. Ha igazit keresel, akkor tudnád, hogy köztük van-e. De nincsen...
2022. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!