Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legmegrázóbb dolog amit...

Mi a legmegrázóbb dolog amit valaha láttál? Legyen az akár egy film vagy egy valós dolog.

Figyelt kérdés
2022. aug. 2. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
A szüleim dugtak
2022. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Az agyam már törölte, mert nem emlékszem rá.
2022. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
A szemben lévö házban a negyedik emeletröl leugrott egy nö a járdára, én meg éppen kinn voltam a saját erkélyemen, ezért láttam az egészet.
2022. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

Már régebben írtam ide más kategóriába ami velem történt.Anyámmal élek a Bakonyban.Pár évvel ezelőtt kutyaugatásra lettünk figyelmesek hajnalban de olyan rossz volt hallgatni is, hogy kimentünk megnézni.Bár ne tettük volna.A völgy alján lakunk a faluban,az ég felé ugatott mindegyik kutya.Valami villódzó fényeket láttunk, azt hittük vihar lesz és akkor megláttuk azt amit előtte még soha.Elsőnek lilás majd kékes sárgás fények között egy kivehető korong alakú repülő szerkezet bukkant elő a felhők közül.Lejjebb ereszkedett,halk,zümmögő hangja.minket már a víz is kivert az őszi este.Mikor közelebb ért a völgy aljához, látszódott hogy hatalmas, kb 10-12 méter volt, az egyik tisztásra szállt le.Több szkafanderes vagy védőruhába öltözött emberszerű lény szállt ki belőle.De nem tipikus szkafander,mert testhez simuló volt.Fejükön is volt valami.Nézegettek valamit, műszerekkel a föld felé mértek valamit, majd beszálltak és elmentek.Sok minden történt még utána,már nem a kérdéshez tartozik, volt utótörténése is ennek.

Beszéltünk pár itthoni szakértővel aki a témát tanulmányozza ők is azt mondták szerencsénk hogy nem vettek észre minket vagy nem vittek el.

2022. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4

Gondolom ezt a sztorit sokan nem hiszik el nektek.

2022. aug. 2. 14:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Delhiben kirándulni mentünk kocsival. Egy körforgalomban egy ember feküdt hanyat az aszfalton. A feje negyede-harmada mintha egy lukban lett volna. Jobban megnézve látszott, hogy nem...

Az agya darabjait varjúk csipkedték a földről...

2022. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Jónéhány éve külföldön egy orvos orvos pár műtétjét végig "aszisztáltam". Szülés-császármetszés és egy kb. 12-14 cm-es daganat eltávolítása. Végén megkérdezte, hogy érintett az ügy.


Külösebben nem zavart. Leszámítva egy pontot:

A daganatnál felvágta a nő hasát, majd egy tamponos tartályból kivett egy nagy adagot, amit berakott a nőbe.


Ahogy tünt el a keze csaknem könyékig, nálam úgy "zuhant le" valami.


Rákérdeztem, hogy ezt miért kellett.

Elmondta, hogy a legmélyebb pontra helyezte a tampont, ami a műtétnél keletkezett testnedveket gyűjti össze, majd a műtét után azt kidobta.

Hát ennyi.

2022. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Ruply tv - n még mikor 2014ben kirobbant az első ukrán balhé, élő streamen ment egy adás, a kamerás fickó pedig talált egy kupac hullát, szó szerint kupacba voltak dobálva, es az egyik fickónak a teljes arca ép volt, de a feje többi része hiányzott, a szemei helyén lyuk át lehetett látni az arcon emiatt es ahogy fúlyt a szél, ott lengedezett ez a kupacból kilógó arc… Lehetett kb 20-22éves kb…
2022. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyemen volt egy idős kutya, akinek már több betegsége is volt.Már alig hallott és csak vánszorgott szerencsétlen.Nyár volt, nagy épületben dolgozunk,amelyben több helység van.Fel volt húzva a nagykapu.A kutya szeretett bejönni,és szabad bejárása is volt mindenhova.És szeretett az épületen belül lenni,a betonon feküdni, mert az hűvös volt.Az egyik kollégám mindig kizavarta az állatot.Az egyik ilyen alkalomkor mikor a kutya bent feküdt, akkor az ember a seprűt végighúzta rajta, majd jól a képébe nyomta. Szerencsétlen kutya már nem hallott, alig látott, azt se tudta mi történik.

Érezhető volt a kutya állapotán hogy az utolsó napjait éli.Pár nappal később ki is múlt.

Amivel szembesültem a kollégám által, az emberi aljasság és gonoszság..megrémisztett és az undor fogott el.De mellette nagyon megrázó élmény volt ez számomra!

2022. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

Ezt az undorító beteg féreg senkit remélem megbüntette az élet azóta!

2022. aug. 2. 16:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!