Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lett valaki az ismerősi,...

Lett valaki az ismerősi, rokoni körödből öngyilkos? Mi történt utána, hogy dolgoztátok fel? Voltak ráutaló jelek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

A nagyapám, amikor még kisgyerek voltam. Akkoriban nem tudtam róla, csak jóval késöbb mondták el. Elég messze éltünk egymastól, nem volt közelebbi kapcsolatunk vele.

Elötte semmi feltünö dolog sem volt, akkor sem történt semmi aktuálisan, igazán nem értette senki az egészet.

2022. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Apám felőli nagyapám elvileg felakasztotta magát. Pont egy évvel a születésem előtt napra pontosan. Szóval behatóbban nem ismerem a sztorit, de alapjában véve is mentális betegsége lehetett az elmondottak alapján.
2022. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
A zaklatóm.
2022. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt kollégám és anno családi vállalkozásunk volt amiben volt 1 alkalmazottunk, aki évekkel később öngyilkosságot követett el, de utóbbi túl élte, műteni is kellett sajnos.
2022. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

A zaklatómnál számomra egyértelmű jrlek voltak. Mindig elégedetlen, dühös volt. Éreztem, hogy megbékélt mindennel, elengedte az életet. Tudtam, hogy megkísérli az öngyilkosságot. Szóltam 3-4 ismerősének, hogy figyeljenek rá. Engem zaklat, feljelentett, nem tudok segíteni. Mindenki azt mondta, hogy teljesen jól van, totál békés, kiegyensúlyozott. Csak èn vettem észre, hogy ez azt jelezte, hogy már semmi nem érdekli, úgyis öngyilkod lesz. Pár nap múlvs megkísérelte és meghult.


Én úgy éreztem, hoy a k.rva anyjukat azoknak, akiknek hiába szóltam. Mindenki hülyének nézett, kiosztott.


Utána mindenki azt mondta, hogy jé, nem is lehetett sejteni, ki gondolta volna. Én, b@sszák meg. De mit tehettem volna 2 éve tartó zaklatás után? Majdnem engem kergetett a halálba.


Nem volt semmi bizonyítékom, egy kijelentés, egy írás, ami alapján mentőt küldhettem volna.

2022. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyu unokatesójának a nevelt fia. Vonat elé ment.


Nem tudom... nem álltunk közel az uokatesóval, nem volt jó ember sosem, iszákos... a srácot elvileg szektások fanatizálták, és kergették öngyilkosságba, valszeg a családja elől is menekült, középiskolás volt.


Fogalmam sincs hogyan lett feldolgozva. Kicsi voltam, alsós korú. Közel laktunk, de túl ritkán találkoztunk, hogy valódi rokonnak tekintsük.

2022. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem volt még szerencsére
2022. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!