Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a mai világban...

Szerintetek a mai világban érdemes a színészi pályát választani?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen, kell az után pótlás mindig.
2022. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha szép nő az illető és tehetséges is, akkor igen! Néhány rendezővel, producerrel elmegy pár körre, akik cserébe jó szerepeket osztanak rá!

Ugye, hány világhírű filmszínésznőről kiderült, hogy anno kufircért cserébe kapta meg a számára ugródeszkának számító szerepeket!

Ez nálunk is működik!

2022. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Meg lehet szokni a kiszolgáltatottságot?

Mivel ez a szakmának jellemző velejárója.

2022. aug. 4. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha közben egyre jobb szerepeket kap az illető és felfelé ível a karrierje, akkor igen!
2022. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt szinész meg fimkarrier? Valami Szomszédok féle, balkáni

stílusú sorozatban? Inkább gáz.

2022. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Azért, a sikeres, népszerű magyar színészek elég jól élnek! Nézd meg, hogy Stohl András, Szabó Győző, Oroszlán Szonja és még sorolhatnám..., milyen magas életszínvonalon élnek!

Gondolhatod, Oroszlán Szonja is mennyi pénz megkeresett az évek alatt, ha volt pénze New Yorkban élni...

2022. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem több embert is akik ezt választották itthon is meg külföldön is.

Jót nem hallottam, igazából a szokásos sztereotípia derül mindig ki, iszonyat sok ember szeretne színész lenni, és nyilván szexen át vezet az út.


Még olyantól is ezt hallottam aki osztrák, és jó pár országban volt színdarabban, tehát nem magyar és köze sincs az országhoz.

2022. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Szinesznek csak azok mnjenek akiknek van tehetsege, vagy erre szulettek,,mert csak sztatisztak lesznek
2022. aug. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!