Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha volt rosszul sikerült...

Ha volt rosszul sikerült öngyilkossági kísérleted, utána hogy alakultak a dolgok, hogy reagáltak a szeretteid?

Figyelt kérdés

2022. aug. 8. 03:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudtak róla. Így nem volt vészes. Azóta örülök is. Végülis rájöttem, az élet tényleg szar :D de lehet javítani rajta , és elvezni kell amit tudsz . Jönnek jó dolgok és rosszak is. Ez maga az élet. Ha akkor feladom, és sikerül, nem lenne a párom. Ő mutatta meg, hogy lehet ezt elvezni is.
2022. aug. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Remélem rosszul sikerült alatt nem azt érted, hogy felvágod az ereidet, fekszel 3 percet a földön, és kihívod a mentőt. Ne így próbáld felhívni magadra a figyelmed, mert megbánod.
2022. aug. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2...nyilván a kérdésben nem magamra gondoltam mikor írtam, csak általánosságban vagyok kíváncsi.
2022. aug. 8. 03:49
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Megértőek voltak, biztattak, hogy a következő majd jobban sikerül.


:))

2022. aug. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

#2

Látszólag neked foglamad sincs róla, milyen az, amikor az ember olyan mélyen van, hogy nem talál jobb megoldást. Nem tudod mi az a depresszió, nem tudod milyen pl személyiségzavarral élni. Örülj neki, hogy ilyen szerencsés vagy, hogy neked nem jutott annyi intelligencia, hogy problémáid legyenek.

2022. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
A szüleim elvittek egy pszichológushoz aki semmit nem tudott, kínszenvedés volt minden ülés szóval hamar rájöttem hogy ez nem a segítségről szól, hanem egyfajta zsarolás hogy addig kell járnom amíg "folytatom ezt a meg akarom ölni magam hülyeséget". A 2 barátnőmet elvesztettem, mondván nekik ez túl sok a saját bajaik mellett. Más nem tudott róla.
2022. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vették észre, mert hatalmas spirituális utazásom volt. Konkrétan a legmagasabb létre kapcsolódtam, ahonnan éreztem, hogy hugyos 70 és az semmi. Bohóka móka. Ez volt az utoksó öngyilkossági kísérletem. Előttieket sem vették észre.
2022. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
5# Látszólag neked fogalmad sincs, hogy milyen az, amikor egy tini figyelemre vágyik... Az nem depresszió
2022. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Ó bocsi, nem tudtam, hogy te pár sorból kitalálod, hogy a kérdező tini :)
2022. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8.nem vagyok tini, nem is értem honnan gondoltad...:)
2022. aug. 9. 04:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!