Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi segít a frusztráció eltünte...

Mi segít a frusztráció eltüntetésében a magasság miatt?

Figyelt kérdés

Fiatal felnőtt srác vagyok, de évek óta zavar a dolog.

Például régen mikor meglátott egy régi ismerős/rokon akkor mondta hogy "jajj de rég láttalak, szép nagy lettél" vagy " jajj mekkorát nőttél", akkor mindig csak zavart mert azért mondja mert nem látott évek óta és nem azért mert magas lennék...

Aztán ismerkedésnél is, nekem a magas lányok jönnek be, de viszont én alacsony vagyok... Ez mindenféleképp rossz, gondolom nem kell részleteznem. Meg mikor meglátok egy sokkal fiatalabb szinte gyerek ismerőst és magasabb nálam...



Direkt nem írtam magasságot mert akkor jön majd hogy "én ekkora vagyok és megélek", testképzavaros vagyok meg hasonló dolgok... De azért hogy legyen valami viszonyítási pont, közel nem vagyok 180 centi, ami a mostani fiataloknál az átlag.


2022. aug. 30. 20:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Rendesen évek óta azon gondolkodom hogy tinikoromban (12-13-14) miért nem éltem egészségesebben, miért nem sportoltam és hasonlók...
2022. aug. 30. 20:11
 2/11 A kérdező kommentje:

És nem magammal akarok itt beszélgetni csak kiegészítem 😄

Ha a szüleimet nézzük akkor magasabbnak kellet volna legyek. (180+)

2022. aug. 30. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt a magasság örökletes dolod, másrészt nem csak a szülöktöl öröklöd, hanem a többi ösöd magasságá is bármikor elöjöhet, harmadszor a magasság elég jelentéktelen tényezö egy kapcsolatban.
2022. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, valahogy el kellene fogadnod a testi adottságaidat. Nem vagy magas, de lehetsz szellemes, rendes, tehetséges valamiben, stb. Ezeket építsd!

Van egy barátom, aki kifejezetten alacsony, és olyan ügyes, fürge, technikás kosárban, hogy csak na. 10-ből kilencszer elmegy mellettem, pedig én másfél fejjel magasabb vagyok.

2022. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Pénz. Az mindenre megoldás.
2022. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De hiába leszek jobb kosaras mint egy másik amatőr (bocsesz), attól nem lesz jobb kedvem. Nem múlik el a frusztráltságom.
2022. aug. 30. 20:23
 7/11 anonim ***** válasza:
A kosaras példa csak azt akarta mondani, hogy a nem magasnak is lehet pl. akár kosárban (vagy magas lányoknál is) esélye. Illetve, hogy egy ember sok mindenből áll, és ezek összessége tesz valakit vonzóvá, sikeressé, szerethetővé, tehát kicsit rakd félre ezt a tulajdonságodat és vizsgáld meg a többit, hátha azok előnyösebbek szerinted is.
2022. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ense vagyok magas, de kicsit se izgat. Tobb mint 10 eve sportolok meg jokepunek is mondanak. Mindig van kb baratnom es az elet tobbi teruleten is eleg jol boldogulok.
2022. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Magasabb barátnőd?
2022. aug. 30. 22:31
 10/11 anonim válasza:
Semmi. Fogadd el magad olyannak amilyen vagy.
2022. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!