Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Féltek felülni a vidámparki...

Féltek felülni a vidámparki játékokra? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Attól féltek, hogy leszakad? Vagy csak attól féltek, hogy forog, gyors stb? Gyerekkorotokban is féltetek?
2022. szept. 5. 14:59
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

#10 Mondjuk ez jó nagy szemétség volt az irányítótól!

Egyébként a breakdance az egyetlen olyan vidámparki játék, amit élvezni is tudok, meg talán a polip, de már így felnőtt fejjel azért ezektől is félek, hogy leszakad, kiszakad a helyéről meg ilyenek :D

2022. szept. 5. 15:32
 12/28 anonim ***** válasza:
22%
Azóta félek, mióta volt a várpalotai incidens,amit kettes is linkelt. A mai napig élénken él bennem az emlék, hogy szüleimmel úgy volt megbeszélve, megyünk mi is a rendezvényre, de végül egyikőnkek sem volt kedve. A vér is megfagyott bennem mikor mesélték másnap hogy mi történt, belegondoltam hogy én is lehettem volna a fiú helyében. Mióta ez megtörtént, elkerülöm az ilyen játékokat nagy ívben. A lánchintára még felülök, mert ott a legrosszabb ami történhet az egy lábtörés (szerintem), de a többi felejtős.
2022. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%
Abszolút nem félek, sőt, imádom! Nem lesz tőle bajod, nagyon ritka ha bekrepál, de abba se pusztulsz bele, max megállsz a hullámvasúton fejjel lefelé 2 órára, extra élmény ingyen.
2022. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy veszem észre, hogy magában a vidámparkban (ami már megszűnt) sokal biztonságosabb volt mint a búcsúkon, ideiglenesen felállított vidámparkokban. (én írtam az agyrázkódást.)
2022. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
#13 Persze, abban igazad van, hogy ritka, de látod, elég egyszer megtörténjen és akár az egész életedet tönkre teheti egy ilyen baleset.
2022. szept. 5. 15:49
 16/28 anonim ***** válasza:
17%
#15 elég ha a repülő egyszer lezuhan... Ha már itt tartunk.
2022. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
28%

#10:

Mondjuk én ezek után oda mentem volna a kezelőfiúkához, és az ő fejét nyomtam volna bele a műszerfalba, mert ez k*rvára nem vicces, hogy mások testi épségével szórakozik. Az agyrázkódásért te fel is feljelenthetted volna.

2022. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
22%
17: Igen igazad van. Akkor erre nem is gondoltam.
2022. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
10%
Biztonsági szempontból nem félek tőlük, nem tartom veszélyesebbnek felülni rájuk, mint mondjuk közúton lejutni a vidámpark helyszínére. A nagyon pörgős játékokat, főleg körhintákat nem viseli jól a gyomrom, ezeket kerülöm (ha nem akarom, hogy utána órákig remegjen a lábam). A többit, pl. hullámvasutakat viszont nagyon szeretem, jól esik átélni a különleges fizikai érzést, amit adnak.
2022. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy klasszikus vidámparkban én is utoljára az osztrák területen fekvő Family Parkban voltam.
2022. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!