Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Engem zavar az idő múlása....

Engem zavar az idő múlása. Másokat nem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elfogadni az idő múlását.

Annyira vissza szeretném kapni a 2007-es életemet.

Veletek hogy van ez?



2022. szept. 26. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem.


Én örülök neki hogy egyszer minden elmúlik, véget ér. Ettől olyan szép. Itt kell hagynom ezt a világot, kénytelen vagyok.


(A felnőttek világát egyébként sem nekem találták ki.)


Van emiatt egyszerre szomorú, de mégis vidám érzésem. Nem tudom megfogalmazni, olyan mint amikor a boldogságtól könnyezel, hogy ezt a pillanatot is megélted, megszenvedted. "Ezért a pillanatért megérte idáig élni."


De sajnos ebből annyira, de annyira kevés jut..

Túl sok a fájdalom, a bánat, a szegénység. Kevés az öröm, a boldog pillanat. Állítólag ha színleled, hogy jó kedved van, akkor egy picit az is lesz. Próbáltam, nem működik.


Az üres, jelentéktelen szürke napok el nem múló végtelensége egyszer véget ér. Jó ez így.

2022. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon együtt érzek veled. Mintha én irtam volna. Itt kell hagynom ezt a világot.. oh igen ugyanezt érzem. Egyszer minden véget ér remélem.
2022. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Szép, aktív és produktív éveim vannak, mióta felnőttem, nem kívánom vissza azokat az időket, mikor még nem terült meg a befektetett energiám. Én várom, mi sül ki a dolgaimból, amikkel foglalkozom.

2022. szept. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Néha tud hiányozni a gyerekkorom; jobban meg kellett volna becsülnöm azokat az időket. Mégis próbálok erre a lehető legkevesebbet gondolni, hogy (bármilyen klisé is) jobban meg tudjam élni a jelent.

Persze ettől még zavar az idő múlása (szívfacsaró látni, ahogy a szüleim, kiskedvenceim öregszenek például), de úgysem tudom megállítani, vagy tenni ellene bármit is.

2022. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Iszonyat milyen gyorsan telik az idő
2022. dec. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!