Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme az e-személyinek...

Mi értelme az e-személyinek és hol lehet felhasználni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 03:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt mindent leírnak.

2022. szept. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A velemenyetekre vagyok kivancsi. A hivatalosat en is olvastam.
2022. szept. 30. 12:59
 3/5 anonim válasza:

A legpraktikusabb tulajdonsága, hogy elektronikusan tudsz aláírni általa nyilatkozatokat szerződéseket.

egymástól távol lévő emberek ugyanolyan jog hatállyal írhatnak alá ezáltal mintha saját kezükkel írták volna az adott szerződést vagy nyilatkozatot

2023. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehat ha ellopja a chipes szemelyit,akkor mar alairast tudnak helyettem csinalni legalisan?
2023. aug. 31. 14:36
 5/5 anonim válasza:

Nem legálisan, de a képessége meglesz hozzá, ha a tudást is megszeri a folyamatról.


Ahogy az AVDH val az ügyfélkapun keresztül is alárhat dokumentumokat a nevedben ha az ügyfélkapu azonosítódat, jelszavadat megszerzi.


Ha elveszted a személyi ig odat, fontos hogy letiltsd, leggyorsabb az ügyfélkapun .

2023. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!