Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy a nők...

Csak én érzem úgy, hogy a nők alaptalanul sikeresek sok téren?

Figyelt kérdés
Kevés olyan nőt ismerek, akiben van valami értékelhető. A legtöbbjüknek(a jól kinézők közül) a külsejükön kívül nincs amit felmutassanak. Ha a külsejük nem lenne, el lennének temetve. (Úgy, mint a rossz külsejű nők). Ezek tények, a környezetemben figyeltem meg ezt a jelenséget, szóval ne szexistázzatok le azért, mert kimondom az igazat.

2022. okt. 8. 21:10
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Pl egy jó belsővel rendelkező, közepes külsejű nő lejjebb van, mint egy szép, üresfejű liba
2022. okt. 8. 21:12
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Akkor elég rossz körökben mozoghatsz. Az általánosítás pedig szimplán ostobaság.
2022. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
Mondja ezt egy életképtelen lúzer, aki azt hiszi, hogy a környezete bármiben is mérvadó lenne.
2022. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%

"Kevés olyan nőt ismerek, akiben van valami értékelhető. "


És mondd csak, benned mi az értékelhető?

2022. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

"Kevés olyan nőt ismerek, akiben van valami értékelhető. "


Ha hiteles kérdést szerettél volna feltenni, ezzel a kijelentéseddel elkaszáltad!

2022. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem unod mé
2022. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
még?
2022. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Hát, a te sekélyes ismereteidről nem a világ tehet...
2022. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Most magatokra vettétek... Ti is olyanok lehettek. Én arról beszélek hogy a nők 90%a nem tud pletykákon meg rúzsokon kívül egyébről beszélni. Fos ez az oldal, hiperszenzitív, gyűlölködő kötekedő "emberekkel" van tele. Az emberek nem akarnak tisztán látni, hazudnak saját maguknak... Ez mindig is így lesz. Nem érdemes feszegetni ilyen kérdéseket. Törlöm is a profilom innen
2022. okt. 8. 21:49
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
És a férfiak tudnak a horgászáson és a focin kívül másról beszélni? Férfiként kérdezem. Talán inkább vegyél egy nagy levegőt és nézz magadba mielőtt baromságokat kérdezel. Rengeteg tehetséges nő van odakint, te pedig itt pörögsz a gyakorin.
2022. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!