Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tavasz óta nem tudok elfelejte...

Tavasz óta nem tudok elfelejteni valakit és nem segít semmi?

Figyelt kérdés
Olvastam itt az oldalon több hasonló kérdést is, de nekem valahogy nem segítség az, hogy majd jön valaki más vagy majd az idő megoldja. Tavasz óta szinte minden nap eszembe jut és amikor lenne egy másik potenciális jelölt, akkor nem a jelenre fókuszálok, hanem erre a fiúra, akit nem tudok elfelejteni, hogy ő vajon hogy udvarolhat, mit csinálhat jelenleg, kivel tölti az idejét, milyen napja volt, bántja-e most valami, emlékszik-e még rám. Komolyan kezdem úgy érezni magam, mint valami elcseszett ókori hősszerelmes és nem tudom mit kellene tennem ahhoz, hogy elfelejtsem és ne legyen a mindennapjaim része. Valószínűleg a probléma fő forrása az, hogy elmondhatatlanul vágyok rá és bennem motoszkál a mi lett volna, ha..

2022. nov. 15. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%

ilyenkor azt kell csinálni hogy átváltozol ilyenné

[link]


aztán felmászol a háztetőre és addig kántálod hogy media markt mert hülye azért nem vagyok amíg meg nem jelenik 2 és fél fehér kutyaszarember és feltesznek egy találós kérdést amire ha jól válaszolsz elteleportálnak egy víz alatti városba ahol a star warsból a jar jar lakik. ezután annyit kell tenned hogy kitöltöd hibátlanul a 2045-ös matek érettségit és akkor elvileg el fogod felejteni a csávót

2022. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úristen, te mit szívsz? Nekem is adhatnál belőle.
2022. nov. 15. 16:01
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
levegőt
2022. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha csak az lenne, akkor már rég nem rajta lamentálnék.
2022. nov. 15. 16:06
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Mi miatt nem jött össze?
2022. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Dugtatok?
2022. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Írj rám, hátha eltudom felejtetni veled. ;) 29F
2022. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is írhatsz 20F
2022. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nem írok senkinek. A kérdés adott, aki tud segíteni, az itt segítsen.
2022. nov. 15. 18:06
 10/18 Artemovszk ***** válasza:
100%

Szerintem nem léptél meg olyan dolgokat amiket meg akartál. Valamiért.


A mostani pasi felhozatal meg szarabb a te ízlésének és rájöttek hogy kár volt elengedni az előzőt.


Mennyire fontos neked amit szerinted kaphattak volna tőle?


Mit tennél meg azért?


Mennyi ideig keresnéd másban azokat amik hiányoznak most?

2022. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!