Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Máshol is rénszarvas jelmezben...

Máshol is rénszarvas jelmezben kézbesítettek a postások vagy csak felénk volt egy postás aki nagyon beleélte magát a Mikulás ünnepbe?

Figyelt kérdés

Autóból láttam egy biciklis postást aki épp valaki postaládájába rakott valamit, majd pont felém fordult és láttam hogy egy ilyen jelmez van rajta [link]



Egy idősebb nő volt, búskomor arccal, és rajta egy ilyen jelmez...


Hát mit nem mondja, elég nehéz volt megállni hogy ne röhögjem el magam amíg elhaladtam mellette.. 😅


2022. dec. 6. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Áhhh, - csak egy marhával találkoztál, aki hajlandó még a postánál dolgozni éhbérért!

-Bocsánat, - ezt a poént nem hagyhattam ki!

2022. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Bicklis postást láttam mikulás sapkával a fején, nem tudtam sírjak vagy nevessek :D
2022. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Sajnáltam, hogy lof.sz pénzért még ilyenre is kényszerítik
2022. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
85%
Ma a dpd futár jött Mikulás sapkában de neki nagyon jó kedve is volt :D
2022. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikulás sapkás buszsofőrt láttam tegnap, meg az utcán 1-2 embert Mikulásnak öltözve, kb ennyi :D
2022. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na végre!

Kanada leszünk!

2023. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!