Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az incel témakör esetében...

Az incel témakör esetében melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? (kifejtem)

Figyelt kérdés

Aki "incel" ember, az általában hogyan alakult ki? Eleve olyannak született hogy nem szereti a nőket valamiért, és emiatt utálták meg őt a nők is mert ez kiderült róla, vagy pedig amiatt lett "incel", mert mindig elutasították, kihasználták, megalázták őt a nők, és a rengeteg csalódás, fájdalom miatt utálta meg őket?

Úgy is kérdezhetném röviden, hogy melyik fél a hibás az incel-jelenség kialakulásában, a férfiak vagy a nők?



2022. dec. 8. 23:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
60%
Nem szabadna ennyit lovagolni ezen a témán. Ne tegyünk már úgy, mintha mentális betegnek lenni kultúra vagy vallás lenne...
2022. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 A kérdező kommentje:
Egy szó nem volt mentális betegségről.
2022. dec. 8. 23:29
 3/87 anonim ***** válasza:
38%
Szó sincs arról, hogy bárki is visszautasította volna őket. Egyszerűen annyira gyávák, hogy már egy nő látványától is levizelik a bokájukat.
2022. dec. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben viszont engem tévesen "diagnosztizáltak" anno incelként. Megnyugodtam.
2022. dec. 8. 23:36
 5/87 anonim ***** válasza:
20%
Hát ez úgy van, hogy az érzéketlen nők szidják az inceleket, ők meg emiatt szidják a nem érzéketlen nőket is. Rajtuk töltik ki a dühüket.
2022. dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
13%

Alapvetően ez már születéskor eldől. Ha nem Chadként látod meg a napvilágot, akkor nem fogsz boldogulni a nőkkel.


Remélem már vártatok. Nagyon szívesen.

2022. dec. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
81%
Reddit tele van exincelekkel, akik elmesélik, mitől lettek incelek. Legtöbbször a médiában megjelenített párkapcsolati klisét hibáztatják. Bár ők már nem hibáztatnak senkit, vállalják a felelősséget.
2022. dec. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
36%
#7 Micsoda? Ez lehetetlen. Ebből az állapotból van kiút?
2022. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 A kérdező kommentje:

De akkor jól értem hogy az incelség igazából nem az hogy valakinek egész életében balszerencséje volt a nőkkel, és soha nem lesz senkije hiába próbálkozik? Mert ő próbálkozik, tehát nem incel csak lúzer?

Hanem az incel akkor az aki nem is próbálja? Mert akkor én tuti nem vagyok incel, mégis annak bélyegeztek többször is már.

2022. dec. 9. 00:04
 10/87 anonim ***** válasza:
27%
Mindenből van kiút.
2022. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!