Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érdekelnek ismeretlen...

Miért érdekelnek ismeretlen emberek véleménye anélül, hogy bele látnának igazán az életükbe?

Figyelt kérdés
Csomó olyan kérdést látok amihez igazán segítség nem igazán írható vagy nem azt kapja amire az ember vár. Akkor miért ír ki sok ember egy csomó olyan kérdést ide aminek a válasza semmire sem alkalmas? Azért csak, hogy bele tudjon sikítani a világba? Vagy miért? Tök máshogy látja mindenki a kapcsolatokat és annak értelmét is. Nem értem itt ezt, bár jókat szórakozok unalmas perceiben amikor olvasgatok.

2022. dec. 13. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán pont azért, mert a valaszoló ismeretlenül nem ítéli el őt azért, aki. Csak azok alapján válaszol, amik a kérdésből kiderülnek. Nem számít, ha nem ő a menő gyerek a suliban, vagy hogy milyen a külseje. Lehet, nem racionális, de ha mindenki mindig az lenne, akkor nem is létezne ez az oldal.
2022. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon érdekel, nem tudom miért, de nagyon meghatároz MINDENT. Abban már javultam, hogy vadidegenek véleménye nem érdekel, de aki kicsit is ismer, na az még mindig rohadtul... Sajnos... Pedig ez szörnyű.
2022. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néma segítségkérések ezek.
2022. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es, szerintem így jó ahogy hozzáállsz.

A körülötted levő emberek véléményét is majd idővel elfogod ugyan úgy engedni. Főleg amikor megtanultad azt, hogy önmagadban bizz! Abban, hogy amit láttál, tapasztaltál azt kell csinálni.

Itt azon lepődök meg sokszor, hogy teljesen abba maradnak a beszélgetések. Nem kap válaszokat a kérdező sem és a válszolók elszórakozzák vagy másként adnak választ. Nem az lenne a cél, hogy érdemleges legyen majdnem minden feltett kérdésre a válasz? Csak kérdem. :)

2022. dec. 13. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!