Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális...

Szerintetek az normális motiváció ha a meg nem született gyerekem motivál,hogy kint maradjak Ausztriában?

Figyelt kérdés

Egy nagy multinál dolgozom irodában és sokszor szenvedek még a nyelv miatt.

Félek beszélni, magányosnak érzem magam és nem olyan semmi mint otthon, viszont az motivál mindig,hogyha egyszer lesz gyerekem akkor jó élete legyen.

Szeretném,hogy beszéljen anyanyelvi szinten németül.

Emiatt nem megyek haza.

Nem magam miatt hanem miatta..

Aki még meg sem született.

Ez normális dolog?


2022. dec. 18. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
igen
2022. dec. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Nagyon tudatosan gondolkozol, biztosan jó szülő leszel, a gyereked pedig örökké hálás lesz neked a most meghozott áldozataidért.
2022. dec. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez még normális, csak nehogy aztán mártírszülő váljon belőled!
2022. dec. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg nem normális.


Mármint a szándékod oké, hogy jót szeretnél tenni a gyermekednek, csak ha már a szándék megvan akkor legyen meg benned az is, hogy tájékozódsz.


Ausztria, Németország, Svájc ezek a területek nagyon jók voltak a 2000es években, én is voltam kint dolgozni, viszont mióta Amerika felett átvette az irányítást a Soros-hálózat és elkezdték az Európai Unió rendszerét megreformálni azóta elüldözték ezekből az országokból a normális vezetőket és helyükre bábokat ültettek akik csak azért vannak, hogy az átlag embereket kiszolgáltatottá tegyék az USA-nak minden áron.


Viszont volt itt az unión belül egy ország ahová nem ért el a Soros-hálózat keze, az pedig Magyarország volt és nekünk is csak az az egy szerencsénk volt, hogy nem a Feri volt hatalmon mert akkor nem tudom mi lett volna velünk. Orbán úr megvédett minket ettől a helyzettől és így mi nem vagyunk kiszolgáltatva Amerikának, a pénz amiért megdolgozunk az a magyar államkasszába és a magyar emberek zsebébe megy, a magyarok érdekeire vannak felhasználva. Ami itt terem az a magyaroknak terem és ez a nem mindegy. Nekünk van hazánk. Nekik csak látszat hazájuk van.


Persze ez a te döntésed, én nem szólok bele de a helyedben én itthon tudnám őt biztonságban mert csak ez az ország nyújthat biztos jövőképet a picinek.


Jó egészséget kívánok nektek!

2022. dec. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez full beteg. és ha sosem lesz gyereked? Creepy.
2022. dec. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
4-es, ha te ezt komolyan írtad, akkor 1. keress fel egy elmeorvost 2. fizesd be az adómat.
2022. dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
A #4-es nem normális! :-((
2022. dec. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szimpla mártírkodás, önfeladás, önfeláldozás. De ha te ezt akarod, ám legyen.

Mikor is terveztek gyereket a pároddal?

2022. dec. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
És ha az a gyerek sose fog megszületni, akkor mi lesz? Mert bármi megtörténhet.
2022. dec. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megragadom a lényeget, irodában dolgozol, de nem elég jó a németed? Hasonló tervem van, és nem tudom, milyen (valós) tudás elég hozzá. Szerintem az enyém elég jó, középfokú vizsgám van már 25 éve és irl is hasonló lehet a tudásom. Az elmúlt időben vagy mégis a tudásom, vagy az önbizalmam volt kevés ahhoz, hogy jelentkezzek irodai pozíciókra. Szóval szerinted milyen fokú az a tudás, ami oké már egy szellemi munkához?
2022. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!