Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Már nem szeretnék otthon lakni, kell a különlét.

A szüleim viszont csak miattam vannak még együtt (lényegtelen, hogy miért, így van és kész). Ha elköltözök egy albérletbe biztosan eladják a házat, amit nemmellesleg imádok.


Mit csináljak?



2022. dec. 28. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Függ az életkorodtól szerintem, mert ha 30 éves vagy, akkor bizony ideje lenne elköltözni, viszont, ha csak 16, akkor elég korai lenne.
2022. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi, nem fogják eladni. Ők olyan tipusú emberek, akik mindig kerestek valamilyen kifogást, hogy külön menjenek. Elköltözöl főleg albérletbe, akkor azt fogják mondani, addig nem adják el míg családot nem alapítasz:)
2022. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te is abba csapdába estél mint a szüleid. -Amíg itt a gyerek, együtt maradunk. Te meg nem költözöl el, mert addig együtt vannak. Ne gondold, hogy másoktól függ az életed, mert így majd annyit érsz el, hogy 10-20 év múlva sopánkodsz, hogy akkor kellett volna ezt, meg azt meglépni, a szüleim miatt nem jutottam semmire, stb.
2022. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
21 vagyok. Nem hinnem, hogy "az" a tipusú emberek. Külön is alszanak már évek óta. Sokat veszekednek.
2022. dec. 28. 16:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy eladják a házat, ahol az egész életemben laktam.
2022. dec. 28. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Egész életed eddig 21 év volt, ne tedd tönkre miatta a hátralévő 55-60 évedet!
2022. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!