Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ember élete azért megy...

Sok ember élete azért megy tönkre, mert másoknál sokkal magasabbra (hogy "nagymenők" legyenek) akarnak törni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon az utóbbi 20 évben nagyon divatba jött a "szomszédnak vásárolunk" attitűd.


Én pár országban jártam már (nem mint turista, hanem mint munkavállaló), de soha egy országban nem nézték/kérdezték hogy mim van, Magyarországon meg ott helyeznek el a ranglétrán, hogy panelban laksz vagy családi házban, 3 éves autód van vagy 15 éves, nagyvárosban élsz van sem (még itt ezen az oldalon is belefutsz olyanokba, hogy ha te vidéki vagy, akkor amúgy ember sem vagy).


Közben pedig a lakosság 80%-a úszik a hitelekben és mindig többnek akar látszani mint ami.

2023. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Az 1# szuperül leírta a kis magyar valóságot.

Komoly gondolkodásbeli probléma van a kérdésre válaszolva a társadalomban: ez szerintem a kisebbrendűség érzésből adódik, hogy épp inkább túlmenőzimagát e nép. Kint van a s*ünk, de azért megy a menőzés...

2023. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
És mégtöbbnek lett ettől jobb élete
2023. jan. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg jó sokat tapos el közben.
2023. jan. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!