Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy döntöttem jelentkezek au...

Úgy döntöttem jelentkezek au pairnek, van ígz esélyem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek gyerekekkel foglalkozni, 3 évig voltam bébiszitter. Az angoltudásom eléggé elkopott azt szeretném felhozni egy jobb szintre, amire 3 hónapot adok magamnak. Jogosítványom nincs, 25 éves vagyok és nő. Angliába vagy Írországba szeretnék kimenni 1 évre, közvetítővel. Mi ennek a menete? Akinek több tapasztalata van esetleg mesélhetne róla. Előre is köszönöm. :)

2023. jan. 21. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Angliai magyar csoportok facebookon.
2023. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

#1 Azt írta, hogy közvetítővel.

Kérdező: cultural care au pair programot megbízhatónak mondják, nekem személyes tapasztalatom nincs, de Szandi lánya (Bogdán Blanka) is velük van kint Amerikában (mondjuk azt nem tudom, hogy ők csak az USA-ba vagy Európában is szerveznek-e). Nézz utána!

2023. jan. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű kimenni brexit óta. A legtöbb család csak pre-settled státusszal keres au pairt.

Én egyszer ügynökségen keresztül voltam kint, k*rva sz*r volt bocs más szót nem lehet rá mondani, nem szépítem. Utána csak saját szervezésben mentem (pl Fb csoportok, Aupairworld.com)

2023. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!