Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc évszakod? És...

Melyik a kedvenc évszakod? És amelyiket legkevésbé szereted, miért?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 20:30
A kérdező szavazást indított:
Tavasz
Nyár
Ősz
Tél
66 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Nyár, nicns suli
2023. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%

Tél mert szeretem ha hideg van és ilyenkor eszembe jut milyen jó hogy meleg irodában melózok és otthon is 25-26 fok van.

Aki meg fázik és nincs tüzifája,az a saját baja.

2023. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Nyár, mivel akkor születtem, emellett az időjárás is kedvező szokott lenni a külsős szabadidős tevékenységekhez. Ősz az, ami távolabb áll hozzám, ez szomorúbb évszak, mint a kedvencem.
2023. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
tél mert imádom a havat, jeget- már ha lenne legalább- meg jók a téli sportok. Utálom az őszt, olyan haldoklós és depis, a tavasz túl vidám, a nyár meg túl pörgős és utálom ha klímáznak rám melóba. Szóval a best a tél, az ősz a legrosszabb nekem
2023. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Nyár lesz a legtöbb.
2023. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Igazán kedvencem nincs, viszont ha választani kell akkor a nyár. Igaz, dög meleg van, de mégis szerintem az ember a legtöbb élményét nyáron szerzi. Én speciel azért bírom a nyarat, mert imádom a naplemente közben a kedvenc nyári zenéimet hallgatni és nem gondolni semmire. Persze minden évszaknak megvan a maga varázsa, de én valahogy ezt az egyszerű tevékenységet csak nyáron tudom élvezni.
2023. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Nyár: szép az idő, strand, szabadság

Amit a legjobban utálok az a tél: karácsonyig oké, az nagyon hangulatos de utána, főleg hogyha nem esik a hó, borzasztóan szürke.

2023. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Ősz, nyár. A őszt azért szeretem mert ködös, esős, szürke amit nagyon szeretek. A nyarat nem. Hidegben fel tudok venni még egy pulóvert ha fázok, de nyáron már nem tudom jobban lekaparni a bőröm
2023. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
A tél a kedvencem, a nyarat gyűlölöm!
2023. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
A nyár a kedvencem mivel akkor sokkal több időm van,mert nincsen iskola,jó az idő és rengeteg olyan dolgot csinálsz nyáron amit a többi évszakban nem.A telet utálom a legjobban,mert akkor minden olyan szürke,színtelen,hideg és élettelen emellett hideg is van.
2023. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!