Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jártál már úgy, hogy túlsúlyos...

Jártál már úgy, hogy túlsúlyos nő megsértődött, mert terhesnek nézted?

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont terhes nő már sértődött meg, mert túlsúlyosnak néztem.
2023. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldalon vagyok, dagiként terhesnek néztek már párszor sajna. :D

Nem mondom, hogy nem esik szarul, de ez van, dagadt vagyok, nyilván nem bunkóságból teszi, mostanában már csak kedvesen megköszönöm, és mondom, hogy nem ülök le, köszi. És magamban megfogadom, hogy soha többé nem veszem fel az adott felsőt. :D :D


De anyám - szintén hasonló alkat - pl. a másik véglet, ő simán összeveszik bárkivel a buszon, ha helyet akar neki átadni, hogy mekkora bunkó, mit képzel magáról...

2023. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Mindegy hogy terhesnek vagy kövérnek nézek valakit, eszemben sincs kommentálni hangosan, és megjegyzéseket tenni rá.
2023. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az a fajta ember aki ilyeneket szóba hoz, ami megkimel az ehhez hasonló kínos szituációktól.
2023. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam, hogy úgy lenne ilyen szituáció, hogy konkrétan megjegyzést tesznek valakire. Inkább olyan, hogy például átadják a helyet, mert azt hiszik, hogy kismama.
2023. febr. 2. 12:31
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Nem, szerintem elég máshogy néz ki a két eset. Nem csak a pocakot kell nézni.
2023. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Egy alapból vékony vagy átlagos nőn egyértelmű a terhes pocak, nem lehet összekeverni egy nagy béllel.


Azoknál okoz problémát ennek felismerése, akik alapból is testesek.

2023. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én túlsúlyos nő vagyok és sosem sértődök meg, hanem örömmel leülök, dagadtan nem egy nagy öröm ácsorogni!
2023. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"Nem, szerintem elég máshogy néz ki a két eset. Nem csak a pocakot kell nézni."


Nem értem, miért pontoztátok le, mert teljesen igaza van. A kismamáknak csak a hasa nagy, amúgy simán S, M ruhákat árulnak nekik. Én 122 kg vagyok, nagy pocakkal, de ugyanúgy hájas a fejem, henteskarom van, vaskos combjaim, disznócsülkeim, nagy betonkeverő seggem, szóval ezért sem szoktam érteni, miért néznek terhesnek, azt hiszik, hogy a terhesség pár hónapja alatt jött fel 70 kiló túlsúly, mi nem egyértelmű azon, hogy elhízott vagyok és nem terhes?

2023. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban ismertem két erősen túlsúlyos nőt, akikről sose tudtuk, mikor terhesek, csak azt vettük észre, hogy (megint) kisbabával sétálnak (3-4 gyereke biztos volt mindkettőnek). Aki nem látja minden nap, nem biztos, hogy különbséget tud tenni.
2023. febr. 2. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!