Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megsértődnétek, ha a párotok...

Megsértődnétek, ha a párotok szólna, hogy betegen tartsátok a távolságot, meg külön aludjatok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 16:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
59%
Nem, szerintem logikus.
2023. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%

Pároknál nem az az alap, hogy ápolják egymást?

Nem sértődnék meg egyébként, csak tudomásul venném, hogy olyan ember, akire nem lehet számítani. És nem maradnék vele.

2023. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Amúgy sem vágyom társaságra, ha beteg vagyok, ráadásul még én szórakoztathatnám.
2023. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk ez azt jelentené hogy más szállást kellene keresni több éjszakára, ami nem egyszerű. Szóval persze hogy sértőnek talàlnám és nekem se jutna eszembe kirakni az otthonunkból őt.
2023. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
63%
Ilyenkor külön szoktunk aludni és tartjuk a távolságot, attól, hogy én kiköpöm a belem, és kegyetlen rosszul érzem magam, neki még nem kötelező attól, hogy egy pár vagyunk.
2023. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
33%
Komolyan erre, hogy lehet rossz választ adni? Húzzátok le ezt is légyszi. Kösz.
2023. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Kólauborkával ***** válasza:
65%

Nem értem miért kéne a páromnak is betegnek lennie, csak mert én az vagyok.

Igazából, ha beteg lennék én kérném meg, hogy tartsa a távolságot, nem szeretném ha elkapna bármit…

2023. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
5 valahol érteni, meg meg is adjuk a látszatják de mire nála jelentkeznek a tünetek addigra kb bárki elkapta volna tőle 1 fedél alatt élve. max azért alszunk külön, mert lázasan a másik dobálja magát.
2023. febr. 16. 16:22
 9/34 anonim ***** válasza:
85%
Nem biztos, hogy már kapott akkora vírus/baci adagot, hogy egyszerre jöjjön ki rajtatok, vagy rajta kijöjjön egyáltalán. És ha van már néhány nap késleltetés, akkor legalább tudjátok segíteni egymást, mert nem egyszerre estek ágynak.
2023. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
50%
Miért sértődnék meg? Nekem se esne jól ha azért betegednék le mert valaki aki beteg nem bírt magával és az arcomba lihegett. Pár napot ki tudtok bírni szex nélkül.
2023. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!