Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen levél lehet?

Milyen levél lehet?

Figyelt kérdés
Kaptam ma egy értesítőt, hogy érkezett levelem a vármegyei hatósági és oktatási osztálytól. Februárban jelentkezem emelt érettségire (már nem vagyok diák), szóval gondolom azzal kapcsolatos. Csak nem értem, ilyen hamar kiküldték volna az értesítést hogy májusban hova kéne mennem?

2023. márc. 8. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Elolvasod a levelet és nagyon gyorsan megtudod...

Ráadásul akkor nem is kell full értelmetlen kérdéseket kiírnod, főleg hogy a kezedben van a válasz is. Istenem, de gyűlölöm a ilyen életképtelen embereket.

2023. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk mert csak holnap vehetem át és kíváncsi vagyok, más kapott-e ilyet.

De látom itt semmit sem lehet megkérdezni :D

2023. márc. 8. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a helyszín és egyéb részletek, csak a jelentkezés visszaigazolása. Meg egy adatmódosítási lehetőség, ha esetleg valamit elírtak volna a rögzítéskor az adataidban. (Nekem pl. a lakcímemet hibásan regisztrálták, úgyhogy érdemes figyelmesen átnézni mindent.)
2023. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelek, amit #3 ír. Én előrehozott középszintű érettségire megyek májusban, és meg is lepődtem, mennyi macera van az adatokkal. Leadtam a jelentkezési lapot, ofő visszahozta kinyomtatva, megerősítettem hogy az van ott aminek lennie kell, visszaadtam, és ma kaptam vissza egy megerősítő lapot hogy akkor ezekkel az adatokkal erre az érettségire megtörtént a jelentkezés és ha esetleg mégsem az a lakcímem amit már 3x megerősítettem vagy az elmúlt 2 hétben elköltöztem akkor haladéktalanul jelezzem 😮‍💨 Gondolom neked is ezt a visszaigazoló lapot küldték ki.
2023. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vármegyei hatóság xDDD

Istenem de szánalmas.

2023. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, vármegyei hatóság :DD én is csak röhögni tudok rajta

Na akkor megnyugodtam. Azt hittem valamit elk*rtam a fizetésnél vagy ilyesmi mert két lábon járó szerencsecsomag vagyok általában.

2023. márc. 8. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 3. vagyok, és nem csak tipp volt, ugyanis az enyém is tegnap érkezett meg:)
2023. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!