Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ufóként néznek rám, és néha...

Ufóként néznek rám, és néha beszólnak, mert mozdulatlanul is lebegni tudok a vízen. Miért csinálják?

Figyelt kérdés

Nem értem. Miért baj az hogy egy uszodában (elő vízben) a vízre háttal lefekudve, abszolút mozdulatlanul (lábujjaim és kezem kint van a vízből, vagy akár a kezem a fejem alá téve, mintha egy párnán feküdnék) MOZDULATLANUL, mint egy matrac tudok lebegni a vízen. Bármeddig... Nem percekig hanem félórákig. Még beszélgetni is tudok közben. Édes vízben is. Nem értem ez miért olyan fura. Tudom sok ember képtelen rá, pedig csak légzésre kell figyelni.


Én nagyon élvezem. Nézem a plafont és olyan mintha súlytalan lennék, mintha a semmi venne körül. Meditálni is tudok közben. Kb mintha el is tudnék aludni (bár ez nem történt meg soha). Nagyon király érzés.


De kaptam beszólást, ráadásul ismerőstől, hogy ez nem normális.

De miért?


Pedig se elhízott, se semmi extra nincs rajtam. Még csak sportos kinézetem sincs... teljesen átlagos kinézet Irigyek? Vagy tényleg valami nem normális bennem? Semmi betegségem nincs....



2023. márc. 10. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Te már megint az UFÓ vagy? Azt hittem már kitiltottak innen.
2023. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Biztos irinykednek, lehet, hogy elaludni azért nem kéne közben.
2023. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

ez azt jelenti, hogy a sűrűséged kisebb vagy egyenlő, mint a vízé. Ami nem jó.

Orvosnál jártál már?

2023. márc. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is elfekszem a víz felszínén, az, hogy meddig csak attól függ, hogy meddig akarok koncentrálni.
2023. márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De nem ez az alap? Mikor úszni tanultam, ez volt az első dolog, amit meg kellett tanulni.
2023. márc. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3:

Ezzel igy kimondottan nem.

De altalanos allapotfelmeresre/szuresre 1-2 evente elmegyek....


Ludtalp, oar tomott fog es szemuveg kivetelevel semmi gond :D

BMI alapjan a normal testsuly tetejet karcolom...


#4:

En egyszer kb 30-50 percig csinaltam egy hotel medencejeben de akkor mar ramszolt az uszomester .... :D


Annyira nekem koncentralni nem kell csak a legzes legyen mely, es egyenletes es nem szabad minden levegot kifujni. Meg gyorsan sem kell levegot vennem. Kezem labam meg sem mozditom... picit sem. :D Par perc mulva pedig nagyon el tudok lazulni, es kizarni a kulvilagot. Picit addiktiv allapot :D

2023. márc. 11. 00:48
 7/10 A kérdező kommentje:

#5:

Na arra nem emlekszem :)

Ovodas koromban tanultam uszni.


De asszem ott a labbal taposos .. kezzel legyezgetos vizen maradas volt a cel. Vagy a vizen siklas, ahol a test ala aramlo viz hajt felfele...


De itt total allohelyzet van. Es meg a kisujjam sem mozditom meg... meg a kezfejemmel sem legyezgetek a vizben. es ugy fekszem hattal a vizen. Ha vizihullat nem is lattal, matracot biztosan ;)

2023. márc. 11. 00:53
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Nekünk suliban kellett járni. A kapálózás a második lépés volt. Az első, hogy hason is és háton is fennmaradj a vizen, pont, mint egy hulla. A húgomék nem jártak úszni, őt én tanítottam meg strandon lebegni.


Fogni kellett a medence szélét, fennmaradni a vízen, és szépen lassan elengedni.

2023. márc. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Az "Ufó" az még mindig azonosítatlan repülő tárgyat jelent, nem földönkívüli lényt.
2023. márc. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tudományos fogalom meghatározást.


Itt hétköznapi szóhasználatban értettem. Ha esetleg így még szövegkörnyezetben sosem hallottad.

2023. márc. 11. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!