Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ember kerüli a negatív...

Ha az ember kerüli a negatív szituációkat, amik a kedvét szegik, az érthető?

Figyelt kérdés
Mikor van értekezlet a munkahelyen belül, rendkívül negatív hangvételű és hangulatú szokott lenni, az eredményeket és a teljesítményt is rossz színben tüntetik fel, pedig mindenki a lehető legjobb befolyása szerint mozdítja előre a céget. Sokan inkább nem mennek erre a gyűlésre, mert abszolút görbítésre került tükröt mutatnak mindenki felé. Mikor az ember normális és barátságos a munkahelyen, azon kívül is, akkor az életével kapcsolatos dolgok kerülnek hozzá vissza, amit lehet, hogy nem is úgy élt meg, esetleg nem szeretne a későbbiekben vele foglalkozni. Ha az ember optimista, barátságos is, akkor miért akarják azt a másiknak, hogy rossz napjai legyenek?
2023. márc. 12. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyrészről érthető, másrészről viszont az érdeklődés, a kiváncsiság hiányát mutatja, ami viszont hátrányos lehet hosszabb távon.

Én korábban undorodtam a komposztban található mozgó, csillogóan fehér rózsabogár lárváktól, nedvesnek gondoltam őket. Aztán egyszer rávettem magam, hogy megfogjak egyet. Meglepetésemre nem volt nedves, száraz tapintatú volt. Azóta a viszolygásom az eredetinek töredékére csökkent.

2023. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!