Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megint feltűnt az a lány...

Megint feltűnt az a lány Budapesten, aki pénzt kéreget, mondván, hogy Csákvárra akar hazajutni. Ha kell, lakcímkártyával tudja magát igazolni, mondja. Mi ez a történet?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt is találkoztam már vele, akkor a város más pontján, most a Keleti pályaudvar és az Arena Mall között van. Jólöltözött, sminkelt, kétségbeesettnek is tűnik meg nem is. Valaki erre kényszeríti vajon?
2023. márc. 23. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi eredeti, nem is biztost, hogy bárki kényszerítené.


Régen az Árpád-hídnál volt egy idősebb férfi, aki minden reggel beelmászott az arcodba azzal, hogy ő Vácra szeretne eljutni.

A múltkor Körúton volt egy fiatalabb pasi, akinek legéett a háza. Vagy az öccse háza. A végén már talán ő is belezavarodott. De a lényeg, hogy az öccséhez akart eljutni.


Amikor ezek az emberek rendszeresen feltűnnek, és mindig ugyanoda szeretnének eljutni, akkor azért az jogosan vet fel kérdéseket... de én egyiknek sem adok.

2023. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Fogadd be, jó szetető válhat belőle 😏
2023. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell vele foglalkozni, ilyeneknek semmit nem kell adni. Lehúzós történet.
2023. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na mi. Millió plusz egyedik csalás.
2023. márc. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Anonimpp1 válasza:
100%
Ha egy normális magasságú, és átlagos testalaltu jól öltözött, sminkelt , festet szőke hajú, fehér bőrű nőre gondoltál, na öt én is láttam a keleti pályaudvar és az aréna mall közötti részen kéregetni az elmúlt 1 hónapban 3x is
2023. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Én is feltételezem hogy olyan a háttere akik bantják terrorizalják es kényszerből csinálja.

A csöveseknek is vannak ilyen "főnökeik"

2023. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*Illetve fenyítőembereik
2023. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szülővárosomba bejár egy ember már vagy 8 éve, mindig buszjegyre kell neki a pénz :D
2023. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, nem kell szerető, ha mégis, inkább férfit keresnék, azt se feltétlenül az utcáról, nő vagyok. Nem is adok neki pénzt, egyszer se adtam, nem is erre nézve kértem tanácsot. Életszerűtlennek találom, ahogy ott áll és kéreget, nem tűnik rászorulónak (pláne aki vonatjegyre valót koldul össze éppen), a történet érdekelne, ami mögötte van.
2023. márc. 23. 09:13
 10/12 anonim ***** válasza:
3%
Az a történet, hogy a munka büdöd, meg amúgy sem ért semmihez, a kéregetés meg meglepően jövedelmező és egyszerű.
2023. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!