Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szavazással! Akkor is fújod...

Szavazással! Akkor is fújod az orrodat (naponta LEGALÁBB EGYSZER), amikor nem vagy megfázva/náthás?

Figyelt kérdés
Szavazzatok és írásbeli válaszokat is várok.

2023. ápr. 9. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Fújom minden nap egész évben.
Télen fújom minden nap.
Tavasszal fújom minden nap.
Nyáron fújom minden nap.
Ősszel fújom minden nap.
Nem tudom megmondani, nem emlékszem.
Nem fújom minden nap.
Ritkán fújom.
Sosem fújom, csak akkor, amikor meg vagyok fázva, influenzás vagyok.
Egyéb.
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Ha nem kapok levegőt, kifújom, max akkor.

De több olyan ismerősöm nekem is van, akik mintegy zajgenerálásként, kényszeres pótcselekvésként, fszomtujamiért 2 percenként fújkálják az orrukat.

Egyik még orrműtétre is elment, valami polipot szedtek ki.

A szervezetben ha valami ürül kényszeres hatásra, termelődni fog. De ezt hiába olvastam fel nekik, lesz.rták.

2023. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak betegség miatt termelődik váladék, de ha pl hidegről bemész melegbe, akkor is. Nem fújom gyakran, de ha kell kifújom az orrom, egészséges vagyok, soha semmi bajom nem volt emiatt. Nagyon undorító, amikor valaki nem fújja ki az orrát, amikor kellene, csak szücsöli a taknyot.
2023. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a hidegtől (és ez tök relatív, számomra a mai 16 fok is annak számított ilyen szempontból, hiába nem fáztam már) könnyezik a szemem, amitől folyamatosan folyik az orrom, ha a szabadban vagyok. Szóval igen, kb. tavasztól őszig kifújom naponta többször, mert egyébként meg szeretek a szabadban lenni.

A nyári hónapokban nincs ez.

2023. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szolovjov ***** válasza:
Ha hűvösben vagyok szaba dlevegőn, akkor nekem is folyamatosan folyik. De nagyon híg, mintha csak kondenz víz lenne. Olyankor van hogy csak megrázom a fejem és a cseppek lerepülnek az orrom hegyéről, de csak akor ha éppen szerelek. Olajos kézzel nem tudom 10 percenként az orrom törölgetni.
2023. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak reggel (mosakodás után) fújom minden nap.
2023. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hűvösben, hidegben folyamatosan folyik, de bicajon érdekes melegebb időben is.


Illetve minden reggel salvus vagy sós vizes spray plusz orrfúlyás, mert nem szelel jól, főleg reggelre és termelődik ez-az reggelre.

2023. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!