Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmondanád a megcsalt félnek,...

Elmondanád a megcsalt félnek, hogy láttad a másikat ahogy csalja ?

Figyelt kérdés

Lagziban volt az eset. Fiatal anyuka hazavitte a kisbabát, fiatal apuka pedig mindenkit fűzött, majd horogra akadt neki egy másik vendég. Rajta lettek kapva. Láttam. Ok is láttak engem. A pasi tudja , hogy ismerem a feleségét.

Nem vagyunk szoros kapcsolatban de ismerem. A gyerekemet tanította.

Hetek óta ezen agyalok. Mi a jobb: szólni mit láttam? Vagy úgy tenni mintha semmi nem történt volna?

(Én örülnék ha nekem elmondanák)


2023. ápr. 12. 13:03
A kérdező szavazást indított:
Elmondani
Elmondani de nev nélkül akár hogy ne én legyek a hírhozó
Hallgatni
34 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Én is "örülnék" ha valaki elmondaná. Valószínűleg aki ilyen szemérmetlen gusztustalan alak, annál sejti a párja is, hogy lehetnek ügyei, csak talán próbálja magát meggyőzni, hogy mégse. Ez jó ráébresztés. Persze nem valami jó belefolyni ilyenekbe, de mivel csaktak már meg, és azonnal kinyitja a zsememben az ilyesmi a bicskát, valószínűleg nem is gondolnám át a dolgot, csak mondanám.
2023. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Ha lakodalomban történt, akkor sok ember látta. Biztos lehetsz benne, hogy ha nem szólsz, valakitől úgyis megtudja. De simán lehet, hogy a nő is sejt mindent, csak struccpolitikát folytat.
2023. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Én nem avatkoznék bele őszintén.
2023. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 L.. István ***** válasza:
77%
Szerinted nem tudja, hogy ilyen? Dehogynem. Csak baba van és nem akar egyedül maradni vele ezért nem vesz róla tudomást, vaknak és süketnek tetteti magát. Ne avatkozz bele.
2023. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én vívódás után elmondtam egy kolléganőmnek, nagyot veszekedtek, aztán együtt maradtak. A lány azt mondta, hogy ha lesz más lehetősége, akkor elhagyja a srácot.
2023. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Állítólag borzasztóan féltékeny a nő a pasira. Két éve házasok fel éves a gyerek.
2023. ápr. 12. 13:23
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem monddanám el, mert a többség kibékül utána.
2023. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Természetesen elmondanám. Ilyen dologban bűn hallgatni.
2023. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Ismersz még másokat, akik ott voltak ugyanott, ugyanazon az ominózus rendezvényen, ugyanazon a napon és időpontban, és vállalják is ennek igazolását? (urambocsá - ha nem - akkor van rejtett kamerás, vagy nyilvános kamerás felvételed, ami egyértelműen és megkérdőjelezhetetlenül, kétségbevonhatatlanul igazolja az állításaidat?)

Ha igen, én velük összeállva, csoportként burítanék rizsát (vagy a felvételt lobogtatva), mert akkor tudja mondani az összes érintett, hogy én is láttam meg én is meg én is meg én is... (vagy látszik feketén-fehéren minden a képanyagon-filmanyagon)

Ha csak te állítod ezt, akkor te állítasz valamit, ő meg válltig nyilván tagadni fog, de ha ott van még 3-4 (vagy 10, 20, 50, 100) ember , aki veled egybehangzóan ugyanezt állítja (vagy egy tűéles videó), akkor nem mondja (vélhetőleg nem meri majd mondani), hogy aljas rágalom, szemenszedett hazugság az egész, mert ott van 3-4 (vagy 10, 20, 50, 100) tanú (vagy egy tűéles videó).


Amúgy meg tipikus eset, hogy én egy világraszóló ajtócsapkodós, tányér és porcelántörés után, egetkáromló ordítozás és patália úgy bevágnám az ajtót, hogy csak ugy csattanIK és biztos otthagynám a helyszínt (ha.

2023. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Velem hasonló dolog történt nem rég, nekem szóltak!


De még hogy:


Aki látta a dolgot, mondta a barátnőmnek, hogy vagy ő vallja be vagy akkor elmeséli nekem ő maga.


A csajszi nem mondta el, de a barátom igen. Leültem a csajjal, hogy elakare mondani valamit. A szemembe hazudott. Elmondtam neki h tudom aztán elhagytam.


Ha magamtól jövök rá, és még arra is, hogy a barátom tudja de nem mondja el... repült volna mind2.



Szerintem ez a helyes ha engem kérdezel.

2023. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!