Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Testképzavarom van? Hogyan...

Testképzavarom van? Hogyan lehet leküzdeni ezt? Kép lentebb.

Figyelt kérdés

28 éves férfiként egyáltalán nem vagyok elégedett magammal, a testemmel és ez az érzés borzasztóan rányomja a bélyegét a mindennapjaimra, mert szinte minden reggelemet mérlegre állással kezdem és ha nem olyan számot látok, elmegy a kedvem az élettől, a teljes napom olyankor borzalmas.


Több mint 10 kilós fogyás áll mögöttem, hetente 8 órát edzek, nagyjából figyelek az étkezésre is (Kcal bevitel), mégis úgy érzem, nem jutok előre, hogy az álom súlyt (72-73 kg - 172 cm mellé) elérjem.


Érdemes pszichológushoz fordulni ezzel a problémával, tud ilyenben segíteni valahogy?


Kérlek nézzétek meg ezt: [link] - Itt például zavar az oldalhas és a kis has még ami van. Mit gondoltok erről? Köszönöm a segítségeteket!



2023. ápr. 24. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem nézel ki rosszul,semmi okod az aggodalomra,így is tök átlag a kinézeted
2023. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem is teljesen jól nézel ki. Bár ha a jelenlegi kép zavar, akkor lehet, hogy érdemes keresned egy pszichológust.

(25N)

2023. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ez már pszichiátria - teljesen jóindulattal mondom. Üdv, egy Ex anorexiás
2023. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Egy isten vagy, ohhh, ahhhhh. Nyugi.
2023. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Ja, a 172 centit engedd el. Aki nem medve debella, es szarul erzi magat kisebb pasi mellett, annak nem ez szamit.

Mikor szerelmes voltam, ha magas volt, ha tok alacsony, az is kulon nagyon tetszett, mert az a pasi volt.

2023. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Kockás hasad van ember, jól nézel ki.
2023. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Hát... ez tényleg testképzavar..

Én 19 évesen 178 cm-hez 75 kg vagyok, úgy nézek ki mint egy jóllakott napközis, de mégis elégedett vagyok magammal.

Te meg tökre ki vagy pattintva, oszt itt rinyálsz, már bocsi... Keress fel egy pszichológust!

2023. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Sok ember küzd testképzavarral, főleg a mai világban.

Szerintem, nőként mondom, teljesen jó kinézeted van, sőt.


Érdemes lehet pszichológushoz elmenni, főleg, ha már a mindennapjaidat befolyásolja.

2023. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!