Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha Amerikaban egy jo ugyved...

Ha Amerikaban egy jo ugyved $900 / ora akkor Magyarorszagon miert sirnak az emberek 5000 forintokon?

Figyelt kérdés
Nem ertem, ez a kerdes meghaladja az en AgyKapaCitasomat.

2023. máj. 10. 18:46
 1/8 hypno ***** válasza:
94%

Azt látszik.

Ne is törd a fejed mert csak megfájdul.

2023. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de legalabb en gazdag vagyok, most vettem egy kocsit 37 millioert, kifizettem kp bol.
2023. máj. 10. 18:58
 3/8 hypno ***** válasza:
95%

#2


És olyan magányos vagy, annyira telibesz.rja mindenki a gazdagságodat, hogy ide jársz dicsekedni?

2023. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De amugy tenyleg. Most olvastam itt GYK-n hogy mennyiert vesznek telefontokot, majdnem rohogogorcsot kaptam, hogy mindenki 2-3 ezerert veszi meg azt is, gyakorlatilag minden forintot neznek... Kicsit siralmas ez a proli eletvitel amugy.
2023. máj. 10. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Siralmas bizony. Nem egy USA életszínvonal...de hát

Kinek mit intézett a kormánya.

Ugye.

2023. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hypno ***** válasza:
92%

#4


Ha te ezüstkanállal a seggedben születtél, akkor nyilván nem értheted.

Ha viszont felküzdötted magad, akkor csak simán felvágós vagy és kamuzol, mert volt idő amikor te is tepertél az olcsóért. Csak már elfelejtetted.

2023. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

37 milla KP?!? vásárlás.20ezres kötegekkel taxiztál oda?

Wow!

Mekkora gazdag embör vagy hogy még a banki utalást sem ismered. Cihában tartod a zsét :)

2023. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Magyarországon kva csorok vágyunk, ez az egy mindig elszomorít amikor nyugatabbra utazom.
2023. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!