Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Drogfüggők miért nem vonulnak...

Drogfüggők miért nem vonulnak a sajátfajtái közé és boldogítják egymást? Miért mérgezik olyan emberek életét akik nem használnak tudatmódosítókat?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 20:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Barátkozz felépülőkkel, beszélgess velük... bizonyára sok újat tudnának mondani, tanulhattok egymástól.
2023. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Kösz nem. Több kábítószerfüggőt ismerek, mind tönkretette több nem drogozó ember életét. Tanuljanak a saját fajtájuktól, azok legalább értik egymást, nyomorítsák egymást...
2023. máj. 13. 21:10
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
Dehisz egyutt szívnak egy klánban az ilyenek. Nemigen néznek ki sem.a normalis emberekkel nekik más lenni. Ideig elmegy aztán lépnek a klánba vissza ujabb adagert
2023. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Az ember is a sajátfajtája… Te meg autót vezetsz. Azzal meg mérgezel engem, aki pl nem vezet. Akkor most te is menj a saját fajtád közé, és hagyj tiszta levegőt szívni.
2023. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azért az nagy kettő. Én nem húzlak le anyagilag, nem hazudozok össze-vissza, nem csinálok gyereket vaknak világtalannak, akiket szeretek nem bántom meg, nem vezetek félre senkit, nem ölök meg senkit, nem teszek kárt senki tulajdonában és egészségében, nem rontok meg kiskorúakat s nem okozok senkinek mentális betegséget...
2023. máj. 13. 23:19
 6/25 A kérdező kommentje:
Ja s ezt mind büntetlenül megússzák arra fogva h ez betegség. Nem, senkinek nem fogtak fegyvert a fejéhez hogy kábítsa magát, tehát saját döntés
2023. máj. 13. 23:21
 7/25 A kérdező kommentje:
A depresszió a betegség de az álltal okozott függőséget le lehet vezetni egész mással, persze azért tenni kell, nem lusta módon tapizni, szívni, szúrogatni....
2023. máj. 13. 23:22
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
Az út amit használsz korábban egy fa lakhelye volt. A fán madarak, és mókusok éltek. A madarak megették a rovarokat amik megcsíptek engem. A csípésre kenőcsöt kell vennem a gyógyszertárban. A gyógyszer mellékhatásokat okoz, amitől leesett az egyik karom. Mivel nincs karom, ezért dolgozni sem tudok. Nincs bevételem, ezért depressziós vagyok. Mivel depressziós vagyok a drogokhoz fordulok, hogy tompítsam a fájdalmamat. Ugyanaz a sztori, csak egy teljesen másik szint…
2023. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
10%

A drogosok valojában segitségért kiálto emberek akikkel zűr van, vagy gyerekkorukban kellett volna még őket kimenteni elég rossz családokból, vagy világra se hozni..

Azért ártanak másoknak akarva akaratlanul (pl kokainos dührohamok, agresszio, beteges féltékenység, gyilkosságok),mert bennük vannak hatalmas bajok és kivetítenek. A belső világuk tönkre van téve, reményt vesztettek, bántalmazott gyerekek voltak javarészt, nem tudnak másmilyenek se lenni csak bántalmazók. Kb nézz egy vert mentálisan is sérült kutyát, bajban van gödörbe szorult, állatvédők mentik, de nekimegy az állatvédőknek is. Vad. Mert sérült. Nem könnyű bakba jutott vadoroszlánokat se menteni meg a többit. A személyiségszerkezetük is zavart. Bennük van a síró bántalmazott nehézsorsú gyerek akin nem segített senki, megtanulta hogy "ölni kell, vagy meghalsz", szeretet nem létezik, segítség nincs.

Felnőtten jóformán már menthetetlenek. "Vadak."


Mai nap is millio meg egy gyerek él terrorban bántalmazások közt és nem emelik ki mert javarészt nincs is hova, heti egyszer rajuk néz a gyámügy hogy még élnek akkor jó.

Aztán a nyomorsorsúak ahol a 3 éves gyerek már dögöket eszik annyira éheznek hogy ahol kutyatetem van nekiesnek enni.

Belőlük is mi lesz felnőve.


Es ez a 21.század..

2023. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24%
Ez emberfuggo nem az h "drogozik" e vagy nem. Legtobben bulizni, lazulni hasznaljak es tok normalis emberek. Az h vki kattos az mas. Aki meg ilyennel haverkodik az bolond vagy full naiv.
2023. máj. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!