Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen, amikor ököllel erőből...

Milyen, amikor ököllel erőből arcba vernek egyszer vagy többször?

Figyelt kérdés

2023. máj. 14. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer állcsúcson vágtak, és pár másodpercre be is szédültem.

Ököl válasz csapás helyett csak egy parasztlengőt tudtam lebaszni. 30/F

2023. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sok történetet hallottam már verekedésekről, illetve szoktam is olvasni, amikor Twitch-en közvetítést nézek, és szóba jön ritkán a téma.


Amikor verekednek az emberek, akkor átlagosan tiszta erőből ütnek, vagy igyekeznek óvatosan? Bár ezt nehéz elképzelni, amikor érzelmileg túlfűtött állapotban van két ember... De ha erőből arcon vágnának engem, akkor lehetséges, hogy széttörne az állkapcsom, vagy belehalnék?

2023. máj. 14. 23:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Verekedés, és szituáció függő az alkalmazott erő mértéke. És igen, meg lehet úgy ütni ököllel egy embert, hogy belehaljon. Ütni sem feltétlen kell hozzá. Elég ha egy ellökésből nagyon rosszul esik, és pl beveri a fejét…
2023. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem vertek meg nem is verekedtem hálaistennek ebből adódóan nem is kaptam öklöst! De nem is akarok mert elég csontos be esett az arcom! Szerintem egy tiszta ütéstől szét törne az arccsontom is!
2023. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Sok éves küzdősportolás után kijelenthetem, hogy nem kellemes! :) Kerüld el ha tudod. Am ritka, hogy belehal valaki de azért benne van a pakliban. Egy jó KO után napokig fájhat a fejed.
2023. máj. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Idáig mindig csak ütöttem, és a kezemnek elég kellemes. Amugy eddig nem kérdeztem milyen a másiknak, de legközelebb majd rákérdezek.
2023. máj. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

Nalunk mma-n utes fuggoek voltak a sracok. Minden utestol beszedulsz. Nagyon jo erzes. Sose vedhettuk magunkat ott.

Klasszik boxon kellett vedeni,ott is be lehet szedulni.


Minket helyen 10 uncias kesztyuvel dolgoztunk.

2023. máj. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es nem tudom milyen edzés lehetett ez de bármelyik normális edző tudja, hogy a fejre mért ütések nagyon károsak. Nagyon sok edző edzésén vettem már részt és én magam is tartok néha, de olyan, hogy nem védheted a fejed az elképzelhetetlen! Az meg, hogy kellemes... na hagyjuk...

Kicsit kamuszagúnak érzem ami írtál..

2023. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gungasam ***** válasza:
Ha valakit többször erősen megütnek a koponyáján , akkor könnyen agyrázkódást kaphat. Ha az arcán akkor orrcsonttörést, állcsont törést, fogai veszhetnek el...Az arcon keresztül is szerezhető agyrázkódás..., halántéknál vagy homloknál beszerzett ütésektől. nagyon kellemetlen, megalázó és még a testi gyógyulás után is akár évtizedekig vagy örökre visszamaradó pszihés sérülése maradhat a bántalmazottnak.
2023. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 Nehogymár par ütéstől évtizedekig tartó pszihés sérűlt legyél. Max ha hosszú időn keresztűl valaki folyamatosan bántalmaz, de az már más téma. Csomó embert ismerek akikapott már pofont bem sportból és kutya bajuk. Én mint bumyós meg már tudja a fene hányx vertek képen 20 év alatt..
2023. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!