Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkóság eladni többszörös...

Bunkóság eladni többszörös áron valamit, amihez nyomott áron jutottál hozzá?

Figyelt kérdés
Baba cuccokkal csinálnom ezt, megveszem használtan mert szükség van rá. Használjuk, utána sokkal drágábban tovább adom. Pl:. Pihenőszéket 10.000 forintért vettem, 30.000-ért adtam tovább. Rengeteg időt szánok arra, hogy minőségi, de olcsó holmikat vegyek.

2023. máj. 18. 21:23
 1/10 Kitana. ***** válasza:
81%
Ismerek olyat, aki turkálókban vesz babaruhákat és online eladja drágábban. (Gyereke sincs.) Szerintem ha megveszik ennyiért, az az ő dolguk. Mindenki abból csinál pénzt, amiből akar.
2023. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem az. Ez a piac. Szerinted egy ferrári ér 100 millió forintot? Vagy pedig "bunkóság" ennyiért eladni?
2023. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Egy jó kereskedő is ezt csinálná, csak ő közben nem használná.

Semmiféle lelkiismeret-furdalásod ne legyen emiatt.

2023. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha van, aki ennyiért megveszi, akkor mi a gond? Jó üzleti érzékre vall. :)
2023. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem az..

Én anno előrendelésben amikor megjelent a PS5 hatalmas készlethiány volt és kaptam megjelenés napjára, simán eladhattam volna 400k-ért de nem tettem, viszont azt se ítélem ha valaki ezeket kihasználja, mert ha valamire van igény azt úgy is megveszik. Ismerős pl szintén kapott és eladta 400-ért valami gazdag meg is vette, nekik ez nem pénz.

2023. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Ügyes vagy, a mai világban főleg nem árt egy kis plusz pénz. Egyetértek a négyes válaszolóval, üzleti érzéked az van, nagyobb dologban is kamatoztathatnád :)
2023. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
A magyarok körében nem, ez itt trendi. Más, de civilizáltabb országban azonban gáz...
2023. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Piacgazdaság van. A piac határozza meg az árat. Nyilván venni minél olcsóbban, eladni minél drágábban éri meg... te is pénzből élsz, szóval csináld, ahogy jól esik.
2023. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

7

Szerinted a multik mit csinálnak? Amikor méregdrágán adnak sok mindent, gondolod ők is annyiért veszik? Hát nem. Mikor akcióban tudja féláron adni. És úgy is megéri nekik.

A kérdező semmi rosszat nem tesz.

2023. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, mivel pénzből élűnk. A legtöbben pedig ettől sokkalta "rosszabbul" is kihasználják az elöttük lévő lehetőségeket. Ezzel igazából nem csinálsz semmi rosszat.
2023. máj. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!