Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak, miért nem akarok...

Mit mondjak, miért nem akarok elmenni a táborba?

Figyelt kérdés

Hobbiszinten járok evezni és lesz egy tábor a nyáron. Az edző teljesen természetesnek vette, hogy én is megyek, de mondtam neki, hogy ez még nem biztos mert lehet akkorra leszek beosztva szóbelire.(érettségizem)

Aztán az egyik lány, aki az iskolatársam, megszólal, hogy előrehozott érettséginél meg lehet beszélni indokolt esetben, hogy a legelső napon kerüljek sorra, így el tudnék menni. Ami tényleg így van, az edző is mondta, hogy jó, akkor kérjem meg a tanárt, hogy tegyen előrébb. Ha nem, majd ő felhívja.(!!!)


Na most én nem nagyon szeretnék elmenni. Jó a társaság, de van 1-2 ember, akiket nem nagyon kedvelek illetve néha egy kicsit kívülállónak érzem magamat(amiről részben én is tehetek, nagyon sok külön programon nem voltam ott, önhibámon kívül, egyszerűen mindig közbejött valami, már az is lehet, hogy elkönyveltek lógósnak.) Szóval nem a szívem csücske, elsősorban a sport, kikapcsolódás miatt járok oda, nem jópofizni.

Valamint a nyaram is eléggé kaotikus lesz, konkrétan ez az egy szabad hetem lenne, amikor ez a tábor lenne, a többit végig dolgozom.


Mit tegyek, mit mondjak miért nem tudok menni? Már így is néha érzem, hogy dühös rám, hogy mondogatom le a programokat.


18/L



2023. máj. 22. 18:55
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
"Ne haragudj Edzőbá, de programom van akkorra!"
2023. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érsz rá
2023. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak az idiótának feltétlen bele kellett pofázni a te dolgodba...

Ha már beleugatott és ilyen kellemetlen helyzetbe hozott, akkor mondd meg az edződnek, hogy az az 1 korábbi nap is számít neked az érettséginél.

Sosem értettem az ilyen erőszakos embereket.

2023. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
Mivel az edződ, ne konfrontalodj, csak simán, hogy MOST az érettségi a fontosabb. Megfogják érteni, ha nem nincs ott a helyed. De biztos vagyok benne, hogy ez mindenkinek fontos. Hajrá
2023. máj. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy neked nem jó ha előrébb teszik, mert neked még készülnöd kell és az a pár nap is számít. Vagy mondd azt, hogy nem jó mert dolgozol/állásinterjúra mész nyári diákmunkára.
2023. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!