Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki bocsánatot kér, már...

Ha valaki bocsánatot kér, már nem jogos a haragom?

Figyelt kérdés

Azt hittem direkt bánt mert ő neki ez jó de bocsánatot kért és elmondta hogy nem gondolt bele és nem vette észre hogy sorozatosan bántott (bár mondtam neki).


Most meg rosszul érzem magam hogy haragszom.


2023. máj. 24. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd rosszul magad, haragudj nyugodtan!
2023. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Haragudj, de a másik bilocsánatkérése gerinc jelenlétére vall. Ezt értékelned kellene. Ha én bocsánatot kérek őszintén, azzal alázatot tanúsítok, és fáj, ha bunkók maradnak velem. Nem kell megbocsátani, de az emberi hangnem fontos.
2023. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
*bocsánatkérése
2023. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem sok ember képes őszintén bocsánatot kérni, szóval szerintem is értékeld, hogy ő megtette. A haragod viszont jogos, és megbocsátani sem minden ember tud. Én nem áldoznék be egy barátságot egy konfliktus miatt, az emberi kapcsolatok ilyenek, néha történnek konfliktusok, tudni kell kezelni őket.
2023. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Bacarok, hogy a javításomat is pontozzák. Beteg agyú emberek... :D
2023. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a legrosszabb az egészben, hogy én teljesen azt hittem, hogy direkt bánt, hogy ő toxikus és ettől érzi jól magát. De mint kiderült a kommunikációjával vannak bajok, ő mindent kimond egyből amit gondol és nagyon bántóan, nem is gondol arra, hogy ez sértő, ha meg jelzik neki, úgy van vele, hogy ő ilyen és a másik túléli úgyis. Most megmondtam neki úgy igazán, hogy milyen sebeket okozott és teljesen le van döbbenve, őszintén bocsánatot kért, észre sem vette, mit okozott.


És én végig haragudtam rá és gyűlöltem a viselkedése miatt, mert eszembe sem jutott, hogy nem mindenkinek alap, hogy nem bántjuk a másikat.

2023. máj. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!