Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én voltam a hibás vagy a...

Én voltam a hibás vagy a portás? 20F

Figyelt kérdés

Van egy portás aki valamiért nem bír engem, mikor már nem kellett maszk akkor is kinézett direkt magának és odajött basztatni hogy hol a maszkom. Mindig csúnyán néz rám, nem tudom mi a baja.


Aztán most kint álltam haverommal a létesítmény előtt (direkt nem akarom leírni hogy mi) és cigizett a haverom. Erre kijön a portás hogy itt nem szabad cigizni azonnal dobja el meg így meg úgy lesz... Én abba a pillanatba idegbeteg lettem és mondtam neki hogy szépen szóljon mert úgy szájon vágom hogy leég a bajusza, erre elkezdett nekem még jobban szájalni már közel álltunk egymáshoz és rálöktem egyet és megütöttem kétszer amitől ő elesett, (nagyon ideges voltam) utána ráordítottam hogy álljon föl de már közben a haverom húzott arrébb és gyorsan haza hozott.


Szerintetek? Ő kezdett el velünk kiabálni... Ha kiderül akkor anyáméknak hogy meséljem ezt el?


2023. máj. 27. 18:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért kérdezel?
2023. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

“rálöktem egyet és megütöttem kétszer amitől ő elesett,”


Sajnálom. Közfeladatot lát el. Egy intézmény portása.


Megtámadtad.

Minimum garázdaság. Várd az idézést. Meg fog érkezni.

2023. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
"Szégyellem, hogy egy fajba tartozunk." Ez nem az én gondom. A kérdésem meg egyértelmű.
2023. máj. 27. 22:28
 14/20 A kérdező kommentje:
12 És biztos hogy annak is lesz majd következménye hogy ő is szájalt.
2023. máj. 27. 22:28
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna bántani.Így akár neked is lehet ebből bajod.
2023. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%

#13 Két kérdést tettél fel:

1. Neked volt-e igazad? Erre egyértelműen megválaszoltuk sokan, hogy nem.

2. Hogy mondd el anyádnak, ha kiderül: hát, majd ha rendőrségi ügy lesz, akkor nem nagyon kell elmondanod, max. hozzáteheted, hogy ilyen "munkát" végzett 20 év alatt.

2023. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz, haver.

Annak már MEGVOLT a következménye, hogy ő nem kezelte jól a helyzetet.

MOST viszont az jön, hogy téged elfognak, és sittre kerülsz.

Innen kezdve a tiéd a döntés, hogy orbitális gazember és börtöntöltelék lesz belőled egy életre - VAGY pedig megpróbálsz ebből kikeveredni, és normális ember leszel.

Köztes út most már nincs.

2023. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyusz

Ha neked van igazad, de mondjuk repulon csinalsz ilyet, leszallas utan rendorok visznek el.

2023. máj. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg pikkelt rád valamiért,ilyen lehetséges.A fizikai erőszak itt azért sem megoldás,mert ma már mindenhol kamera van.Ha kiderül,mond el szüleidnek úgy,ahogy volt.
2023. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesfajta önuralom hiány sok embert juttatott már kóterba.
2023. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!