Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tii is úgy működtök, hogy az...

Tii is úgy működtök, hogy az első pár percben eldől ki szimpi és ki az akivel nem leszel haverságban?

Figyelt kérdés

Ráadásul nálam ez úgy működik, hogy oda-vissza hasonló az érzés. Tehát akit kedvelek az engem is kedvel, aki nem szimpi, annak meg én sem vagyok az. De ez még azelőtt eldől, hogy egymáshoz szólnánk. Mert elég ha látom a társaságban.


Szóval 3 kérdés lenne mindre kérném a választ. ABC


2023. jún. 20. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A-igen

Mi a másik 2 kérdés?

2023. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem altalaba ugy van hogy kb 1000 ember kozul csak 1 szimpi vagy 1 se
2023. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Így működik. Ráadásul annyira jók a megérzéseim, hogy elsőre kiszúrom, kik azok, akiket először mindenki imád, aztán kiderül, mekkora rohadékok. Na, ezért aztán rühellnek is engem rendesen.
2023. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos kor fölött ez a legtöbbekkel így van. Öntudatlanul is leveszel a másikról olyan jeleket, amiket nem tudsz jobban megmagyarázni, mint hogy szimpi/nem szimpi. A korábbi tapasztalatokon alapul, de nem mindig tudatos.

Érdemes ezekre hallgatni, sok későbbi kellemetlenség megspórolható így.

2023. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hallottam korábban, hogy az első 3 msp.-ben meg tudja az ember ítélni, hogy szimpi/nem szimpi a személly számára.

Nálam is működik ez.

2023. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!