Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésetek,...

Volt már olyan érzésetek, hogy egy adott városból szabadulnátok mert nem szerették ott lenni, rosszra emlékeztet titeket?

Figyelt kérdés

2023. jún. 23. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Eger volt az, ahová főiskolára jártam. 😀
2023. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igaz, nem egy városban lakok, hanem egy faluban, de én inkább az unalom és lehetetlenség miatt mennék el innen.

#1 Mi volt a gond Egérrel?

2023. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen Eger akart volna lenni az egér.😀
2023. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is Debrecen és Nyìregyhàza.


Nyíregyházàt szerettem, csak tönkretettek, Debrecent pedig sosem tekintettem az otthonomnak.

2023. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az összes magyar város nagyon depresszív, Budapest nagy része is az.


Én Egerben nőttem fel és miután felnőttként itt ragadtam betegség miatt jobban utálom mint bármit


Úgy látszik van itt valami nagyon rossz energia

2023. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#2-3 a suli sem volt jó, egyáltalán nem szerettem. Az pedig egészen kiakasztott, hogy szombat déltől vasárnap reggelig mennyire nem lehet Egerben semmit csinálni a kocsmázáson kívül. Az ottani éveim alatt nyílt meg az Agria pláza, előtte áruházból is csak a Skála volt (vagy bárhogy is hívták, a Dobó téri). Az emberek sem voltak kedvesek. Maga a város persze szép, de kellemes élményt alig szereztem ott.
2023. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor randi az Egri vàrnàl ? Mehet? 🥰😂😂😅
2023. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 ha tőlem kérdezed (1&6): öröm látni, hogy van, aki nem válogatós. Még csak a nememet sem tudtad meg 😀

Amúgy ilyen szempontból sem volt valami csúcs hely Eger. Volt közben egy ideig Heves megyei párom, de elég hamar kiderült, hogy nem passzolunk.

2023. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Mindegy az, aki egri az jó bőr. 😘😉😂😂😂
2023. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem kamaszként a Broadwayban azt mondta több férfi is hogy nagyon sok itt a szép lány


Sőt meg Istenes Bence is itt volt a Viva tv-vel vagy 15 éve és ő is azt írta ki online hogy de sok itt a szép lsny

2023. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!