Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan vannak még ebben a cipőben?

Sokan vannak még ebben a cipőben?

Figyelt kérdés
Boldogtalan vagyok, sőt fáj is valami, letargiában vagyok sűrűn. A pszichológus/pszichiáter dolgot elengedtem mert volt benne részem és semmire való az ellátás. Útóljára 13 éves koromban voltam boldog és kiegyensúlyozott, az elmúlt 9 évben meg minden voltam csak boldog nem. Most is elég fosul vagyok mentálisan. 23/f
2023. jún. 24. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Sokan.
2023. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
2023. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Nem egyszerű létezni a mai világban.

Nehéz az embernek egyéniségéhez igazodó, hasznosnak, értelmesnek mondható célt találni és ha abban a szerencsében van is része az embernek, hogy talál, szinte azonnal előkerül a "negatív hang", - a bíráló, lehúzó, kritizáló, életedbe beleszólni akaró, demoralizáló gyökér.

És ha ez nem lenne elég, bármibe is kezdesz, mindenért le akar húzni - pénzügyileg - valaki. Lassan már a levegőért is fizetni kell.

Pedig csak annyit tudsz tenni magadért, hogy megpróbálod megkeresni ezt a célt és ignorálod a gyökereket, - különben meghibbansz vagy előtérbe kerülhet akár az öngyilkosság gondolata is.

Javaslom, próbáld megkeresni ezt a célt, - célokat, - és tanulj meg "legyinteni", - sorsára hagyni a hülyeségeivel a rosszakaróidat.

Ha a kitűzött céljaidra összpontosítasz, akkor van remény arra, hogy megtaláld a lét értelmét, életkedvet érezz.

2023. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!