Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy vadidegen megkért, hogy...

Egy vadidegen megkért, hogy vigyázzak a táskájára. Miért pont én?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kétszer is előfordult. Egyszer a vonaton a közelemben ülő megkért, hogy vigyáznék-e a táskájára addig amíg elmegy a mosdóba, a másik eset pedig egy plázában történt, amikor egy közelben ülő férfi kért meg, hogy ügyeljek már a cuccaira míg utántölti a kóláját.

Nem tudom, hogy a világ lett ennyire bizalmi hely csak nem vettem észre, esetleg ez valami új trend. Én inkább viszem magammal a cumómat, de idegenre nem bízom.



2023. jún. 30. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan extra dolog ez, engem is kértek már meg párszor ilyesmire. Gondolom szimpatikus voltál vagy csak te voltál ott és nem feltételezte rólad, hogy ellopod valamijét. (vagy csak nem volt benne olyan nagy érték.)
2023. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg megbízhatónak tartottak. Nem szeretem az ilyet, nem igazán mennék bele.
2023. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Érdekes, rám senki sem akar bízni semmit, pedig mindig felajánlom.

Raffajel, 22

2023. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer én is kértem már másokat. KFC-ben voltam, viszonylag sok cumóval és amikor leültem akkor láttam meg, hogy nem egészen azt kaptam amit kértem. Mivel így is egy mutatvány volt eljutni az asztalig teljes felszereléssel + tálcával, megkérdeztem egy elég civilizáltnak tűnő családot akik ott ültek, hogy tudnának-e figyelni rá. Nyilván pénztárca ilyenkor is a zsebben, de én alapvetően annyi esélyt láttam rá hogy hozzányúlnának a cuccomhoz, mint arra hogy akármelyik járókelő a reggeli csúcsban random a gyomromba szúr egy kést. Az is a megeshet, de alapvetően nem kell tőle tartanod kategória.
2023. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk, mert te ültél legközelebb?
2023. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, ilyenkor mit vár el az idegen. Tuti nem fogok konfrontálódni senkivel egy idegen cucca miatt.
2023. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
6: Nyilván nem azt, hogy a másik feláldozza az életét a cuccért de a legtöbb piti tolvajnak aki őrizetlenül hagyott cuccokra pályázná annyi is bőven elég, ha valaki odaszól valamit hogy hé mit csinálsz. Én nem vagyok egy bátor önfeláldozó ember, de ennyit pl. egy vonaton azért meg tudok tenni.
2023. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 hosszúhajú ***** válasza:
97%
bizalomgerjesztő fejed van. nem egy hátrány, örülj neki.
2023. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem akarom kipróbálni, mennyire vagyok ijesztő egy tolvajnak.
2023. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer dekkoltam nagy bőrönddel egy pályaudva közelében. Odajön egy fickó egy nem annyira nagy csomaggal, hogy vigyáznék-e rá, amíg ő elmegy vizelni a bokrok közé. OK. Elment, visszajött. A különös az volt, hogy amikor én már távozóban voltam, egy másik bőröndös bácsinál is otthagyta a csomagját és elment a bokrok közé. Akkor esett le, (mert volt eleve valami fura a viselkedésében) hogy ezzel a trükkel akar bizalmat kiépíteni, és amikor a bőröndös pali viszont megkéri, hogy akkor most ő menne el vizelni, és addig vigyázna-e, akkor simán lelép a csomaggal.
2023. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!