Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még itt, akik bánják,...

Vannak még itt, akik bánják, hogy kihagyták Rammsteint?

Figyelt kérdés
Most van épp nyári gyakorlatom, de meg tudtam volna oldani, csak valamiért nem vettem rá magam. Most sokan azt írják, hogy életük koncertje volt. ÁÁÁ, beleőrülök, hogy nem mentem. Vannak itt még, akik szintén bánják? És mivel csillapítjátok magatokban a feszültséget? Én próbálok jegyet nézni a Bécsi koncertre.
2023. júl. 12. 23:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

8.


Ez aztán az érvelés te ostoba csőcselék. :)

2023. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
10: lol, magánbaleseti osztály nincs. Ha tegyük fel épp agyvérzést kapsz, akkor majd azt hiszed, hogy magánsürgősségire fognak vinni? :D Egyébként ki foglak most ábrándítani, de a csoporttársaim háromnegyede imádja a metált. És azt sem tudod, hogy a te magánorvosod milyen zenét hallgatsz, gondolom nem csekkoltad le kivizsgálás előtt a spotify műsorlistáját ;)
2023. júl. 13. 08:23
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A férjem csak ennyit üzenne neked:


Ich werf ein Licht in mein Gesicht

Ein heißer Schrei, Feuer frei! Bäng bäng

🤟

2023. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hàt mindig is reklàmoztam hogy addig nem hallhatok meg, amig el nem jutok a koncertre nagyon szeretem a zenéjük szinte a kezdetek óta :) sajnálom is meg nem is...youtube-on egész jó minőségü videók vannak fennt azokat nézegetem na akkor fáj a szivem :( Nem értem mi a próbléma evvel a zenével? A metál legalább ZENE!!!!!!!
2023. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Istenem mennyi idióta van itt 😂 akinek nem tetszik, az ne nézze és ne kommenteljen. Nem vagyunk egyformák, te azt szereted, én ezt imádom, mégsem megyek egy Manuel meg Ekhoe zene alá odaböfögni, hogy ez szar. Ha nem tetszik, nem hallgatod, tovább lépsz. Nem nehéz hidd el...
2023. júl. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Rácz-Szabó Réka válasza:
Szia barátom! 3 kedvenc együttesem van, és ők állnak az élen. Nem hiába...remek egy együttes, olyan, amilyet világ még nem látott...szerintem a metál műfajt felvitte az egekbe. A tagok imádnivalók, a zenék ritmusai eszméletlenek a szövegük pedig kilóméterekről megcsap...De a kérdésre- hát szívesen mentem volna de sajnos messze voltam Budapesttől...így offossá vált a téma :/ szóval...én is bánkódok a kihagyott koncert miatt! De talán jövőre ha lesz
2023. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kicsit bánom, de talán annyi vígasztal, hogy 2010-ben már voltam a budapesti koncerten. :)

Akkor szerintem erőteljesebbek voltak, mint mostanában. Nyilván most már idősebbek.

jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!