Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez a hang?

Mi lehetett ez a hang?

Figyelt kérdés

Próbálok aludni, és a csukott ablakon keresztül egyre hangosabb búgó hangot hallok közeledni, amire az elején azt hittem, hogy autó az utcán, de egy idő után brutálisan hangos lett, és hallottam, hogy mintha fújna le valami levegőt, hogy lebegjen.


Gondolom helikopter volt, mert repülőnek túl lassú volt, vagy lehetett autó is? Ha helikopter volt, nagyon alacsonyan szállhatott, 10 méterre sem a földtől.


Most ugyanúgy hallom, csak halkabban, de nem látok semmit.



2023. júl. 13. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Hát emberke ezer dolog lehet az, pld a szomszédodnak elromlott a hűtője, klímája, valami nyomáskülönbözet van csövekben amiben folyik a víz.


helikopter, repülőt, autót vagy motort semmivel nem lehet összetéveszteni.


hol laksz: panel, kertesház, falun, tanyán, ...?


Szerintem valami háztartásigépet hallasz ami szenved a melegtől vagy egy ventilátor a végét járja.


Vagy UFO -k azt várják, hogy bealudj, hogy aztán megszondáztathassanak.

https://www.youtube.com/watch?v=9B389IVLpgI

2023. júl. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2023. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Drón.
2023. júl. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pufók Ufók.
2023. júl. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kancácska válasza:

[link]


Még a helikoptereket is szokta mutatni. Mikor hallod a hangot megnézed. Alkalmazásban is megnézheted telefonon. Ha látsz a környékeden helikoptert ráklikkelsz és megmutatja az útvonalát, ellenőrizheted tényleg az repült el feletted. Még a típust is megmutatja.

2023. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!