Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan közösségi oldal...

Van olyan közösségi oldal amitől mostanában csömöröd lett de nagyon, és ha igen miért?

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiktok
2023. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Konkrétan mindegyiktől. Azaz pontosítok: mindegyiken bizonyos közegektől. Használok közösségi médiát a hobbijaimból és a munkámból fakadó dolgok közzétételére és társakkal való kapcsolattartásra, de ugyanakkor agyfszt kapok ezektől a tömegszerű fősodorlatos dolgoktól. Pl az örökös nagy életigazságokat és idézeteket posztolóktól, a mindenben hibát kereső kritizálóktól, a véleményüket nem kifejező, hanem a másikra tukmáló emberektől, utálom a sok politikát, a sok fröcsögést, utálkozást, ami nálunk megy.


Igyekszem úgy megoldani, hogy csak olyanokat követek és tartok ismerősnek, akikből nem ömlik folyamatosan a szar, hogy a lelkibékémet megőrizzem.


És a fentiek sosem a közösségi média hibája, hanem a felhasználók egy részének a fasssága.

2023. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Az élő adások minősége miatt, túl sok a pàrbaj.
2023. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
#2 Nekem is elegem van az idézetekből. Pedig én kedveltem régen. Aztán túl lett tolva.
2023. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, sosem szerettem az idézeteket, de volt, hogy néha egy-egy szellemesebbnek még örültem is. De ez a maias, ezzel akarja húde nagy bölcsnek feltüntetni magát szokás nagyon nincs ínyemre.
2023. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Facebook. Maga az oldal borzalmas, az algoritmus valamiért olyanokat dobál fel ami totál érdektelen nekem, bezzeg ami érdekelne azt soha. A kommentek eltűnnek, reklámmal van tele, stb, már nagyon utálom. :D
2023. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Facebook. Hírfolyamon 1 post, 2 reklám, az az 1 post is folyamatosan ismétlődik, az újakat meg sokszor nem is mutatja.
2023. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak Facebookon vagyok regisztrálva, de pont most deaktiváltam egy időre. A hírvonalon 20 posztból jó, ha egy az ismerőseimé, a többi reklám, vagy mindenféle csoportok érdektelen feltöltése, amik ismétlődnek is, az én posztjaimat se látják az ismerőseim, kb. abszolút nem jó már arra, amiért én használnám. Csak a Messenger miatt maradok.
2023. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

TikTok: a biztonsági, adatvédelmi gondoktól kezdve az oda posztolt "tartalomig" minden.

Facebook: kész katyvasz az egész hírfolyam. Csordultig van reklámmal, irreleváns ajánlásokkal, és pont az ismerőseim dolgai vesznek el. Kronológiai sorrend sem működik már, szóval elég alantas az ottani minőség is.

2023. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok

Akkor megnyugodtam, hogy nem csak engem utál a facebook :D

Jah, eszembe jutott még egy: valamiért folyton ilyen 4-5 napos posztokat dobál fel, nem frisseket. Pedig nekem pl az egyik fő használati okom volt hogy bekövettem egy csomó híroldalt és ott egy helyen láthattam friss híreket amik érdekelhetnek. De már erre is inkább a redditet használom, vagy célzottan a híroldalakat…

2023. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!