Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eladóktól kérdezem, mennyire...

Eladóktól kérdezem, mennyire mennek oda büdös vásárlók?

Figyelt kérdés
Persze a vevőt nem szagolgatni, hanem kiszolgálni kell, de akkor is megtisztelhetnék a másikat, hogy nem mennek oda sem büdösen...
2023. júl. 15. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Én dohányboltban dolgozom, nyáron iszonyatosan sok büdös ember jön be az üzletbe, sok az átutazó, sok az igénytelen, nyilván aki dohányzik, az eleve nem az igényes kategóriát képviseli, dolgoztam multinál is, ott nagyon ritkán fordult fel a gyomrom.
2023. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Mindenhova mennek büdösek..


Mi például cégnél foglalkozunk olyannal, hogy javítunk eszközöket és némelyik.. hát na.. napi használatban van, de ki sem látszik retekből a notebook vagy szó szerint olyan folyások vannak a gépház oldalán, mint amire ráverték.. Aki ilyennel képes megjelenni az sok esetben büdös is.

2023. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

#2 nem feltétlen. Dolgozni járok a munkahelyemre, a munkaeszközök és munkakörnyezet tisztítására van a takarítónk. De az persze nem elég alapos, így megesik, hogy néha retkes a monitor hátulja, vagy lent a gépház oldala. Ennek takarítása meg nincs a munkaköri leírásomban.

Ettől függetlenül én is és minden kollégám pedánsan tiszta, sohasem éreztem még csak izzadság szagot sem senkin. 30-40 évesen az emberek még nem lusták zuhanyozni naponta akár 2x is melegben, az olyan 70-80 körül kezdődik. Akkor meg már nem aktív dolgozók az emberek.

2023. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3


Jó de amikor valaki magánszemély és a saját notebookjával jelenik meg úgy amire rászartak kb, akkor azért valószínűleg a lakrésze többi része sem patika :D

2023. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
#4 na az tényleg magáért beszél, adom.
2023. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam több helyen is. Drogériában pl mögöttünk voltak a parfümök és napi szinten volt olyan vásárló hogy a tesztereket fújkáltuk annyira büdzsét voltak.

De most csak a mi példánkat írom le. Aratás szezon van, 36 fok kb. Reggeltől estig kint dolgozik a férjem, én is napi többször megyek. Hidd el nem fog azért letusolni senki kedvéért hogy egy üveg vizet vegyen magának...

2023. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én ruhaboltban vagyok eladó, és hozzánk is többször jönnek be büdin. Ami kicsit meglep, hogy sokszor tini vagy huszonegy-két éves kiscsajsziknál veszem észre ezt. És ennek higiéniai okai vannak...
2023. júl. 18. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Szőnyegboltban dolgoztam. Igaz, nem kell szagolgatni a vásárlót, de mikor segítséget kér, mégsem állhatok tőle 2 méterre. Sajnos nem egyszer jött olyan szinten bűzölgő vásárló, hogy órákig a hányinger kerülgetett utána. Szájszag, kajaszag, izzadt, dohos szagok. Vagy volt, akinek olyan szinten zsíros és korpás volt a haja, hogy már így tincsekben tapadt vagy hogy mondjam... Szóval undorító. És ez mind a higiénia hiánya miatt. Nekem ne mondja senki, hogy betegség. Egy beteg is, ha rendesen megfürdik, fogat mos, az nem lesz ilyen szinten büdös.

Szegénységre sem lehet hovatkozni, mert ha a lakására van pénze, akkor telne szappanra, samponra is.

2023. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!