Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az április hónap és az auguszt...

Az április hónap és az augusztus hónap közül melyiket kedveled jobban és miért?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2023. júl. 16. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Most már nehéz lenne eldönteni számomra, mivel idén áprilisban teljesült életem nagy álma, hogy egy fehér homokos pálmafás parton legyek. Ez egy dominikai utazással teljesült is. Plusz áprilisban van anyukám szülinapja is.


Augusztus meg nyári hónap, ebben a hónapban van a szülinapom is. 😂 A nyarat pedig imádom.


De akkor inkább augusztus a nyár miatt. 🥰

2023. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Április-május, mert akkor még nincs nyár, amit utálok.
2023. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Egyiket se. Ugyan olyan hónap mind a 2.
2023. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Biztos, hogy nem augusztus, mert akkor döglesztő meleg szokott lenni amit utálok én is..
2023. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Az eletben nem fogom patikaserpenyon mericskelni.
2023. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az áprilist azért, mert közeleg/elindul a jobb idő, a változás "szele", az augusztus (főleg a vége fele, 20.-a utántól) ugyanezért, csak fordítottan, mert elindull az ősz kezdete. Tehát mind2 hónap tetszik valamiért:).
2023. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Április; kellemes idő van, tökéletes kirándulásra, természetjárásra, nincs ez a tikkasztó meleg (ami nagyon nem nekem való).
2023. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Eléggé az időjárástól függ. Az április sokszor szívás, mert esik az eső, az augusztus meg mert gatyarohasztó meleg van. Nyaralni általában augusztus végén járunk, amikor már enyhül az idő, áprilisban is próbálkoztunk egy ideig de 5-ből 4 esetben szar idő volt. Ha épp nem megyünk sehova, akkor nekem mindegy.
2023. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Augusztus.

Áprilist nem szeretem, mindig hideg és esős.

2023. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Május, június, július és augusztus kivételével minden hónapot szeretek, tehát az április a nyerő. De a kedvencem az október és a november!🥰
2023. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!