Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon vad dolgokat csináltam...

Nagyon vad dolgokat csináltam kamaszként?

Figyelt kérdés

Sajnos rossz társaságba keveredtem, és a volt barátaim is nagyon sokszor belevittek a rosszba, de sikerült kimásznom ebből a társaságból.

-Volt egy év amikor kb minden nap buliztam, de emellett bejártam suliba és jók voltak a jegyeim.

A szüleim elváltak így nem érdekelte őket mit csinálok.

-Volt hogy lereszegedtem annyira, hogy eldoltem a pad alá majd máskor a homokba.

-Volt hogy egy buliban egyszerre 2 sráccal csókolóztam de sosem jutottam el az egyéjszakásig.

-Elofordult sokszor, hogy részegen nyomultam olyanokra akikre nem akartam volna alapból (csúnya volt néhány srác) és másnap meg magyarazkodhattam h semmi olyat nem akarok tőlük.

-Tobbszor előfordult hogy beültem részeg sofőr mellé és egyik barátom akkor is ivott útközben töményet amikor messzi távra mentünk kb 7 orasnyi út, bár akkor nagyon dühös voltam rá és többen is ültünk a kocsiban. Nem tudom ekkor a felelősségérzetem hol hagytam

-Volt hogy egy jóval idősebb sráccal randiztam és felmentem hozzá iszogatni, ott nem történt semmi közöttünk.

-Volt meg egy olyan szituáció hogy idegenek hoztak haza buliból

-Annyira alacsony volt az önbecsülésem, hogy ahelyett, hogy azt mondtam volna az engem randira hívó gáz arcoknak, hogy tipli meg hitegettem őket Facebookon, majd letiltottam őket és nyilván nem mentem el a randira.



2023. júl. 21. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Remélem mostmár okosabb vagy
2023. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
A részegen autóba ülős szerintem az egyedüli, amiből borzalmasan nagy bajod lehetett volna, a többi az határfeszegetés, kalandvágy, nem mondanám őket nagyon vad dolgoknak. Se szexuális kicsapongás, se vandalizmus, se drogok.
2023. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát mihez képest. Szerintem is a részeg sofőr mellé beülés a legneccessebb az egész listán, szerintem a többi olyan amin elég sok bulizós fiatal átesik. És ezzel most nem azt mondom, hogy ez az ideális. De nálunk például a suliban is ittak olykor (pedig ez egy jobbnak számító gimnázium volt). Egyik lányt egyszer úgy fejbevágta a vodka, hogy még ülni sem tudott egyszerűen lefordult a székről. Szünetben beültettük a hátsó padsorba, rátoltuk a padra és két oldalról ültünk mellette támasztottuk hogy órán legalább ne a földről kelljen felszedni. Szerencsére elaludt és nem ordibált órán hülyeségeket, de elég gáz volt.
2023. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
igen, elég gáz dolgokat csináltál
2023. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Igen, ezek meredekek, kész csoda, hogy túlélted. Mit szeretnél a továbbiakban az életedben: változni jobb irányba?

Ha igen, akkor érdemes elkezdened. Akarnod kell, és sikerülni fog:).

2023. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiú létedre túl sokat iszol.
2023. júl. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hàt ez elég gyengus, azt hittem valami vadabb lesz
2023. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!